przyjaźnie gwiazd

  Od czasu, gdy Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński zawarli pakt w programie "Agent - Gwiazdy" minęło już 5 lat, jednak ich przyjaźń wciąż trwa. Panowie wystąpili razem w kilku produkcjach, niedawno Tomasz bawił się na weselu Antka. Teraz okazuje się, że szykuje się kolejny projekt z ich udziałem

  Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z Mariką Jóźwiak. Popularna dekoratorka wyznała, że bez wsparcia przyjaciółki, wielokrotnie nie byłaby w stanie sobie poradzić. Swoim wyznaniem skradła serca fanów.

  Przyjaźń dla wielu osób jest najważniejszą relacją w życiu, opartą na szczerości, lojalności, zaufaniu, akceptacji i zrozumieniu. To wspólnota doświadczeń i możliwość polegania na sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Swoimi historiami w Dniu Przyjaciela podzielili się z nami aktorzy Zosia Zborowska i Michał Koterski oraz dziennikarka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

  Katarzyna Nosowska opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym widać jak spędza wieczór ze znajomymi. Wielu internautów zdziwił fakt, że wraz z nią piosenkę HEY śpiewa nie kto inny, jak Agata Kulesza. Wiedzieliście, że znają się od dziecka?

  Niekiedy duża różnica wieku między znajomymi czy partnerami wzbudza w otoczeniu wielkie kontrowersje. Jednak czy słusznie? O tym, czy przyjaźń między osobami z różnych pokoleń jest możliwa opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Anna Jarosik, Joanna Kurowska, Majka Jeżowska oraz Wiktor Dopierała.

  Niebawem minie rok, odkąd studenci przeszli na nauczanie zdalne. Z jednej strony to ogromna wygoda, z drugiej utrudnienie. Młodzi tracą nie tylko korzyści płynące z zajęć praktycznych, ale również nie nawiązują nowych kontaktów i nie mają okazji korzystać z szalonego studenckiego życia, które starsze pokolenia wspominają latami. Jak wyglądało to dawniej? O tym rozmawialiśmy z Joanną Jabłczyńską, Pawłem "Bibą" Binkiewiczem, Krzysztofem Cugowskim i jego synem Krzysztofem Cugowskim juniorem.

  Mimo, że w ogóle się nie znały, zagrały idealnie dobrany duet przyjaciółek w filmie "365 dni". Dobrały się tak świetnie, że ta relacja pozostała również w prawdziwym życiu. Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka opowiedziały nam o sile przyjaźni i kobiecego wsparcia.

  Międzynarodowy Dzień Przyjaźni to coroczne święto obchodzone 30 lipca. Jest to doskonały pretekst dla uczczenia bliskich nam osób. Z okazji tego wyjątkowego dnia stworzyliśmy zestawienie gwiazd, które udowadniają, że prawdziwa przyjaźń istnieje, nawet w show-biznesie. Sprawdź, kto znalazł się na naszej liście.

  Okazuje się, że Ewa Farna przyjaźni się z Sarsą. Gdzie dziewczyny się poznały? Czy się wspierają i, czy mają zamiar razem współpracować? Z Ewą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gwiazda serialu "Żony Hollywood" przyleciała ze Stanów specjalnie na pokaz Dawida Wolińskiego. Katarzyna Wołejnio przyjaźni się z polskim projektantem od lat, więc nie mogła przegapić tak ważnego wydarzenia. Jak zaznaczyła, w sukience Dawida debiutowała kilka lat temu na czerwonym dywanie w Cannes. Z tego też względu ma do marki ma ogromny sentyment. W rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Wołejnio opowiedziała o przyjaźni z amerykańską aktorką Sofią Vergarą, która wkrótce wychodzi za mąż. Czy Kasia Wołejnio na jej ślubie wystąpi w sukni od Wolińskiego?

  Polska modelka przyjaźni się z Rihanną czy z Kanye Westem. Co połączyło Anję Rubik z raperem? W czym Rubik pomagała muzykowi? Czy spodobała się jej kolekcja Kanye? Co modelka sądzi o Kim Kardashian? Jaka prywatnie jest najsłynniejsza celebrytka świata? Z Anją Rubik rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.