przyjaźń między kobietą i mężczyzną

  przyjaźń między kobietą i mężczyzną

  Przyjaźń damsko-męska: nie ma chyba relacji, wokół której narosło tyle mitów. No, może konkurować z nią może relacja teściowa-synowa, choć i tak uważam, że mity na temat przyjaźni są bardziej szkodliwe i głębiej zakorzenione w społeczeństwie. Zanim jednak przejdziemy dalej, rozwiejmy wszelkie wątpliwości: tak, przyjaźń damsko-męska jest możliwa.

  Friendzone nie jest określeniem medycznym ani terminem z zakresu psychoterapii. To sformułowanie pojawia się jednak coraz częściej na portalach związanych z problemami uczuciowymi. Co to za relacja?

  W powszechnej opinii przyjęło się, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie istnieje. By obalić tę opinię, Grażyna Wolszczak zagościła w naszym studiu w towarzystwie aktorów: Sławomira Orzechowskiego i Łukasza Konopki. Mężczyźni nie tylko są jej kolegami po fachu, ale też i przyjaciółmi. Jak długo się znają? O czym rozmawiają?

  Przyjaźń jest rodzajem miłości między osobami, których nic nie łączy. Co kiedy są przeciwnej płci? Czy przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? W Dzień Dobry TVN filmowi przyjaciele: Aleksandra Domańska (Jadźka) i Kamil Kula (Filip). Jak wyglądała wspólna praca na planie filmu "Po prostu przyjaźń" i czy znajomość ze szkoły filmowej pomogła im w pracy?

  Polska modelka przyjaźni się z Rihanną czy z Kanye Westem. Co połączyło Anję Rubik z raperem? W czym Rubik pomagała muzykowi? Czy spodobała się jej kolekcja Kanye? Co modelka sądzi o Kim Kardashian? Jaka prywatnie jest najsłynniejsza celebrytka świata? Z Anją Rubik rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.