Gwiazdy

"Ja? Typowo celebrycko, Zanzibar". Grażyna Wolszczak zdradza jak będą wyglądały jej wakacje

Gwiazdy

Aktualizacja:

Grażyna Wolszczak już wkrótce wybiera się na wyczekane wakacje. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl zdradziła gdzie zamierza pojechać. Wiemy także jak aktorka spędzi ten czas.

Grażyna Wolszczak jedzie na upragnione wakacje

Aktorka czeka na wakacje i jak już zapowiadała w mediach społecznościowych, zamierza spędzić je pod palmami. Postanowiliśmy dowiedzieć się jakie miejsce na odpoczynek wybrała Wolszczak.

- Ja? Typowo celebrycko, Zanzibar - odpowiedziała żartobliwie gwiazda. - Byłam już kiedyś, wiele lat temu na Zanzibarze. Jest tam pięknie i po tym czasie uważam, że mi się należy dwa tygodnie - dodała.

Jak mówi Grażyna Wolszczak, na Zanzibarze nie ma czego zwiedzać, ale to, co ją przyciąga w to miejsce to magia i widoki.

- Tam nie ma czego zwiedzać. Ewentualnie można się sportować i to zamierzam. Trochę ponurkować, trochę połazić. Nie ma żadnych spektakularnych zabytków, natomiast są widoki, oddech, tam jest magicznie, naprawdę - zdradziła Wolszczak.

Grażyna Wolszczak - życie zawodowe i prywatne

Grazyna Wolszczak jest aktorką filmową, serialową i teatralną. Niedawno założyła teatr "Garnizon sztuki", jest także prezesem fundacji o tej samej nazwie. Gra w kilku serialach, m.in. od 2003 roku w uwielbianym przez widzów "Na Wspólnej".

Prywatnie związana jest z aktorem i scenarzystą Cezarym Harasimowiczem. Ze związku z Markiem Sikorą, który zmarł w 1996 roku ma syna Filipa.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości