Gwiazdy

Jak Grażyna Wolszczak dba o urodę? "Kocham zabiegi. Uważam, że skórę trzeba cały czas pobudzać do działania"

Gwiazdy

Jak Grażyna Wolszczak dba o urodę? "Kocham zabiegi. Uważam, że skórę trzeba cały czas pobudzać do działania"

Grażyna Wolszczak zachwyca urodą i dobrą formą. To zasługa wielu nawyków, które nabyła w dzieciństwie, ale także zabiegów pielęgnacyjnych. Co jest sekretem jej wyglądu? Aktorka zdradziła to w Dzień Dobry TVN.

Ćwiczenia i dieta Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak jest obecna w show-biznesie od wielu lat i cały czas może się pochwalić świetnym wyglądem. Choć twierdzi, że w pewnym wieku rozmiar zmienia się niepostrzeżenie, ona cały czas jest posiadaczką smukłej figury. Zawdzięcza to m.in. swojej mamie, która jako higienistka szkolna dużą wagę przywiązywała do zdrowego odżywiania.

- Potem okazało się, że to weszło mi w krew i sama zaczęłam zwracać na to uwagę - wyznała Grażyna Wolszczak.

Artystka stara się również regularnie ćwiczyć. Lubi wysiłek, a nawet późniejsze zakwasy, ponieważ wtedy czuje, że jej mięśnie pracują.

- Co drugi dzień staram się przynajmniej pół godziny poświęcić na takie intensywne wysiłki. (...) Czuję się wtedy mocarzem - że kieruję swoim życiem i mam je we własnych rękach. To naprawdę dobrze robi na moja psychikę - zdradziła aktorka.

Grażyna Wolszczak nie ukrywa, że korzysta również z zabiegów pielęgnacyjnych. Przez to, że pracuje w mediach, zdaje sobie bowiem sprawę, że uroda jest jej narzędziem pracy.

- Kocham zabiegi. Uważam, że tę skórę trzeba cały czas pobudzać do działania. (...) Nie widzę powodów, żeby się starzec wcześniej, jak można troszkę później. (...) Życie nie kończy się po 60-tce - dodała gwiazda "Na Wspólnej".

Grażyna Wolszczak w klinice Tazbir

By dbać o swoją urodę, aktorka regularnie odwiedza klinikę Tazbir. Tam specjaliści na bieżąco monitorują potrzeby sylwetki Grażyny Wolszczak i ustalają odpowiedni plan zabiegowy, po to, żeby cały czas czuła się dobrze we własnym ciele. Podczas realizacji materiału Dzień Dobry TVN artystka zdecydowała się na zabieg Emsculpt NEO.

- To jest technologia, która pomoże ci wzmocnić mięśnie, (...) wyrzeźbić je, będziesz mogła mieć ładniej zarysowany np. mięsień prosty brzucha czy mięśnie ramion - co jest bardzo ważne u kobiet - a jednocześnie sylwetka będzie wysmuklona i z delikatnym ubytkiem tkanki tłuszczowej - tłumaczyła aktorce dr Marta Tazbir.

Jest to opatentowana koncepcja połączonego zastosowania ogrzewania RF i pola magnetycznego, a także absolutna nowość. Takie urządzenie jest jedynie w jednym miejscu w Polsce, a w pięciu w całej Europie.

- Łączy w sobie dwie technologie: HIFEM+, która ma wymodelować i wyrzeźbić mięśnie, a także technologię RF, która ma spowodować redukcję tkanki tłuszczowej. Te dwie technologie połączone w jednym zabiegu dają efekt redukcji tkanki tłuszczowej na poziomie mniej więcej około 30 proc. - wyjaśniał ekspert BTL, Sławomir Sobusiak.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Mateusz Jarosławski

Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
83
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.02.2021
.
świetne !