Gwiazdy

Grammy 2022 - nominacje. Kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Taylor Swift, Grammy 2021

Grammy 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już 3 kwietnia poznamy laureatów najważniejszego wydarzenia w branży muzycznej. Kto ma szansę na nagrodę? Przedstawiamy listę nominowanych.

Grammy 2022. Kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

Po wielu przeszkodach związanych z szalejącym na świecie Omikronem organizatorom udało się ustalić ostateczny termin wielkiej gali Grammy 2022. Jak poinformowała Amerykańska Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji, wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia (4 kwietnia czasu polskiego) w Las Vegas. Tegoroczna 64. ceremonia wręczania muzycznych nagród zostanie zorganizowana w MGM Grand Garden Arena, a jej gospodarzem będzie komik Trevor Noah.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Przypominamy, że to już kolejny raz, kiedy koronawirus krzyżuje plany gali. W zeszłym roku rozdanie nagród również przeniesiono ze stycznia na marzec. W związku z obostrzeniami na widowni pojawiły się wtedy tylko gwiazdy.

Grammy 2022 - nominacje

Nominacje do Grammy 2022 zostały ogłoszone już w zeszłym roku. Najwięcej otrzymał ich muzyk Jon Batiste, który ma szansę na aż 11 statuetek. W tyle nie pozostaje też Olivia Rodrigo, która powalczy o siedem nagród, a także artyści tacy jak: Justin Bieber, Doja Cat, H.E.R., Billie Eilish.

Pełna lista nominowanych artystów do Grammy 2022 jest dostępna na oficjalnej stronie Grammy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości