nagrody

  nagrody

  Ceremonia rozdania Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Najważniejsze nagrody filmowe zostaną przyznane w nocy z 27 na 28 marca 2022 r. Gdzie i kiedy obejrzeć Oscary 2022 w Polsce? Która stacja przeprowadzi transmisję z Oscarów 2022? Gdzie oglądać Oscary 2022 online? Wszystkie szczegóły poniżej.

  Festiwal filmowy w Tallinie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników kina. Historia imprezy sięga 1997 roku, a jej tegoroczna odsłona odbyła się w dniach 12-28 listopada. Zebrani w stolicy Estonii goście mogli w tym czasie zapoznać się z dziełami cenionych twórców filmowych. "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego zrobiło wrażenie zarówno na widzach, jak i na festiwalowym jury. Polski reżyser został uhonorowany dwiema nagrodami.

  Gala rozdania Fryderyków 2021 odbyła się w czwartek, 5 sierpnia 2021 roku w Szczecinie. Nagrody zostały wręczone już po raz 27., a przyznano je w 22 kategoriach: trzech w muzyce jazzowej oraz 19 w muzyce rozrywkowej. Kto triumfował? Zobacz pełną listę zwycięzców Fryderyków 2021.

  Pierwsze tygodniowe losowanie nagród dla osób zarejestrowanych w Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się w środę, 14 lipca 2021 r. W tym miesiącu czekają nas jeszcze dwa, po cztery w sierpniu i wrześniu oraz jedno w październiku. Loteria dla zaszczepionych przeciwko COVID-19 wystartowała 1 lipca. Rząd organizuje ją przy wsparciu Totalizatora Sportowego, który przeznaczył na nagrody ponad 14 mln. Zobacz, co można wygrać.

  Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor, w czasie pandemii bardzo rozwinęli swoją działalność w sieci. Domówki u Dowborów, czyli spotkania online ze znanymi osobami stały się niejako ich znakiem rozpoznawczym - obserwatorzy pary czekali na kolejne rozmowy live. Wysiłek i popularność domówek została teraz dostrzeżona i doceniona - Joanna Koroniewska została wybrana Influencerem Roku podczas gali Hasztagi Roku.

  Poznaliśmy laureatów jednej z najbardziej prestiżowych gal muzycznych na świecie. Statuetki Billboard Music Awards 2021 zostały rozdane 23 maja. Wydarzenie było transmitowane na żywo z Microsoft Theater w Los Angeles.