Gwiazdy

Czy "Małżeństwo to morderstwo"? Gwiazdy nie mają wątpliwości

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk
Czy „Małżeństwo to morderstwo”?
Czy „Małżeństwo to morderstwo”?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Premiera spektaklu "Małżeństwo to morderstwo" w Teatrze Capitol przyciągnęła wiele znanych twarzy polskiego show-biznesu. Nasza reporterka Sandra Hajduk-Popińska pytała, co gwiazdy sądzą na temat instytucji małżeństwa. Jak się okazało, nie wszyscy podchodzą do niej optymistycznie.

"Małżeństwo to morderstwo"

"Małżeństwo to morderstwo" to nowa komedia kryminalna w Teatrze Capitol. Jej premiera odbyła się 21 marca. Z tej okazji reporterka Sandra Hajduk-Popińska postanowiła zapytać znane twarze show-biznesu, co sądzą na temat instytucji małżeństwa. Jak gwiazdy radzą sobie w związkach zarówno tych prywatnych, jak i scenicznych?

- Mam dwa małżeństwa za sobą i już nie polecam. Żartuję oczywiście, bo akurat z panami jestem w wielkiej przyjaźni i zażyłości. (...)Jak się ludzie nie dogadują, to po prostu lepiej powiedzieć: "słuchaj zostańmy fajnymi kumplami, przyjaciółmi i zostawmy sobie to, co najlepsze, najwspanialsze, co było między nami i nie drzyjmy tych kotów, bo nie ma po co". Myślę, że na to oczywiście trzeba dużo odwagi, dystansu i poczucia, że można zrobić krok w tył. Dać sobie szansę. Ja sobie tę szansę dałam i polecam, bo myślę, że to najlepsze rozwiązanie, żeby się nie zabić - tłumaczy aktorka Olga Bończyk.

- Na tym polega fenomen życia, że są takie momenty, że "nie chcę na ciebie patrzeć", a potem okazuje się, że jednak chcemy na siebie patrzeć. W duecie przyjemniej się cieszy, płacze, odnosi sukcesy i również klęski - uważa stylista Tomasz Jacyków.

Premiera spektaklu w Teatrze Capitol

Sandra Hajduk-Popińska zapytała gwiazdy spektaklu, które małżeństwa są trudniejsze - te sceniczne, czy życiowe? Według aktorki Anny Gornostaj zdecydowanie więcej wyzwań dostarczają relacje prywatne. - Oczywiście, że życiowe, bo my na scenie się bardzo lubimy wbrew temu, co gramy - tłumaczy.

W sztuce "Małżeństwo to morderstwo" nie zabraknie emocji i zwrotów akcji. - To chyba też jest sztuka o tym, że ludzie pozornie są ze sobą skonfliktowani, że dużo ich dzieli, jeżeli te emocje są skrajne - to na koniec może się okazać, że nie mogą bez siebie żyć - podsumowuje aktor i reżyser Olaf Lubaszenko.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości