Olaf Lubaszenko

  Reporterka Sandra Hajduk-Popińska dowiedziała się, co gwiazdy sądzą na temat instytucji małżeństwa.

  Krzysztof Jarzyna to kultowa postać z filmu Olafa Lubaszenki. Jego pomnik stanął kilka dni temu w Szczecinie

  Jan Borysewicz z okazji 50-lecia działalności kompozytorskiej wydaje nowy album. Gitarzysta wraz z przyjaciółmi Olafem Lubaszenką i Piotrem Cugowskim opowiedzieli m.in. o krążku "Wszystkie oblicza Jana Borysewicza", muzyce i o tym, jak się poznali.

  Z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema w krakowskim Teatrze STU można zobaczyć sztukę pt. "L do L" w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Spektakl napisany m.in. na podstawie listów, które pisał do swojej przyjaciółki, odsłania jego mniej znane, prywatne oblicze. W rolach głównych występują Olaf Lubaszenko i Beata Rybotycka.

  Olaf Lubaszenko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyserów. Jest też ojcem dorosłej już córki, Marianny. Dumny tata opublikował w sieci ich wspólną fotografię.

  Olaf Lubaszenko od wielu lat zmagał się otyłością. Kiedy jego masa ciała przekroczyła 160 kilogramów, aktor zdecydował się zawalczyć o swoje zdrowie. Dzięki ogromnej determinacji udało mu się zmniejszyć swoją wagę o połowę. Niedawno pierwszy raz od dłuższego czasu zaprezentował swoją nową sylwetkę.

  Olaf Lubaszenko udostępnił w mediach społecznościowych archiwalną fotografię, na której pozuje z Bogusławem Lindą i Borysem Szycem. Zdjęcie trójki aktorów wykonał dekadę temu mąż Doroty Wellman – znany fotografik Krzysztof Wellman. Przy okazji tego postu Lubaszenko zażartował ze swojej wagi.

  Olaf Lubaszenko kolejny raz opublikował w sieci archiwalne zdjęcie i nawiązał do przeszłości. Tym razem aktor pochwalił się kadrem, na którym widzimy go z kolegą z planu – Szymonem Majewskim. Pamiętacie, w jakiej produkcji panowie wystąpili razem?

  Cezary Pazura postanowił wrócić wspomnieniami do starych czasów i na swoim Instagramie opublikował archiwalne zdjęcie z Olafem Lubaszenką. Jak wyglądali w latach osiemdziesiątych?

  Olaf Lubaszenko w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Aktor schudł kilkadziesiąt kilo. Wiadomo, że przez lata borykał się z cukrzycą oraz innymi poważnymi problemami, takimi jak otyłość i depresja. W ubiegłym roku zadziwił fanów nagłą zmianą wyglądu. Teraz pokazał pierwsze zdjęcie po przebytej niedawno operacji, które zaprezentowała widzom Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

  Film "Chłopaki nie płaczą" to komedia, która na stałe wpisała się w historię polskiego kina. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku mija 21 lat od premiery kultowej produkcji. Z okazji kolejnej rocznicy jej powstania, Olaf Lubaszenko zamieścił w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z planu. Do wspomnień dołączyli także fani.

  Olaf Lubaszenko pochwalił się w sieci rodzinną fotografią. Na Instagramie aktor zamieścił zdjęcie z córką, Marianną Linde. Fani dostrzegli olbrzymie podobieństwo.

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Już niedługo do kin trafi film "Miłość jest wszystkim". Jedną z głównych ról w tej świątecznej komedii zagrał Olaf Lubaszenko. Aktor wcielił się w postać niezwykłego Świętego Mikołaja. Kto jeszcze zagrał w filmie? Dlaczego według Olafa warto go zobaczyć? Aktor był gościem Dzień Dobry TVN.

  Być może niewiele osób wie, że Olaf Lubaszenko jest również reżyserem teatralnym. Właśnie pracuje nad spektaklem "Ludzie inteligentni". Kto zagra w sztuce? Jakim reżyserem jest Olaf - łagodnym czy srogim? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była w willi w Konstancinie, która dla potrzeb serialu "Belle Epoque", udaje kamienicę w Krakowie. Co zobaczymy w kolejnych odcinkach? Czy grany przez Pawła Małaszyńskiego Jan jest faktycznie niesubordynowanym podwładnym? Co wydarzy się między nim a Konstancją (w tej roli Magdalena Cielecka)? Zobaczcie kolejny odcinek "Belle Epoque" dzisiaj o 21.30!

  W serialu Belle Epoque Olaf Lubaszenko gra komisarza Ferdynanda Jelinka. O postaci, w którą się wcielił i pracy na planie serialu kryminalnego mówił w Dzień Dobry TVN.

  Gość Dzień Dobry TVN Olaf Lubaszenko należał do lubianych i chętnie oglądanych aktorów. Niestety jakiś czas temu zniknął z ekranów. Co się z nim działo w tym czasie? Z jakimi problemami zdrowotnymi zmaga się aktor? O czym jest książka "Chłopaki niech płaczą"? Dlaczego Olaf Lubaszenko woli komunikować się z rodzicami za pomocą SMS-ów?

  Podczas premiery bajki "Ups, Arka odpłynęła" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała gwiazdy o to, z jakimi utożsamiają się zwierzętami. Co rozzłościło Małgorzatę Foremniak? Co sądzi o postaci, której użycza głosu? Dlaczego Cezary Żak jest zawsze grubym zwierzakiem, a Olaf Lubaszenko czuje więź z pingwinami?