Gwiazdy

Ewa Chodakowska świętuje 7. rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała nieopublikowane zdjęcia

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Ewa Chodowska od 11 lat jest w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Para świętuje również siódmą rocznicę ślubu. Jedna z najsławniejszych trenerek fitness w Polsce wspomniała o tym niezwykłym wydarzeniu na Instagramie, udostępniając pamiątkowe zdjęcia i dzieląc się szczegółami ceremonii.

Ewa Chodakowska świętuje 7. rocznicę ślubu

Ewa Chodakowska od lat żyje w szczęśliwym związku z Lefterisem Kavoukisem. Swój czas dzieli pomiędzy dwa kraje - Polskę i Grecją, skąd pochodzi jej ukochany. Siedem lat temu para wzięła ślub kościelny. Chodakowska przypomniała ten niezwykły dzień, publikując zdjęcia z ceremonii i zdradzając kilka frapujących szczegółów.

Już na początku wpisu gwiazda przyznała, że przygotowania do ślubu trwały zaledwie miesiąc. Chodakowska nie zdążyła choćby zadbać o bukiet dla siebie. Jak jednak na motywatorkę przystało - Ewa odnalazła w tej sytuacji pozytywy. Wytłumaczyła, że dzięki temu przez całą ceremonię miała "wolne ręce", a co za tym idzie - mogła tulić się do Lefterisa.

Ślub pary odbiegał nieco od tradycji. Zabrakło choćby typowo weselnych hitów, nad czym jednak nikt z gości nie ubolewał. W zamian odbył się bowiem koncert w języku greckim. Nie było rzucania bukietem. Wszyscy jednak tańczyli na stole, a serwetki fruwały pod sufitem. Słowem, ceremonia ta była równie wyjątkowa co sama Ewa Chodakowska.

Pierwszy taniec na ślubie Ewy Chodakowskiej

Trenerka zdradziła również, do jakiej piosenki ona i Lefteris wykonali pierwszy taniec nowożeńców. Jak wyznała w poście, o pomoc w wyborze poprosili organizatorów przyjęcia. Padło na "Feeling good" Michaela Buble'a.

Chodakowska wyznała także, że jej sukienka była za krótka. Zdaniem naszym i fanów - wyglądała oszałamiająco, pokazując niezwykle zgrabne nogi.

Życzę nam takiej MIŁOŚCI NA LUZIE FOREVER ❤️

- zakończyła swój wpis trenerka.

Ewa Chodakowska zdradziła, jaki udział w organizacji jej ślubu i wesela miała znana projektantka mody, Joanna Przetakiewicz:

Zobacz także:

Joanna Przetakiewicz o zaręczynach i ślubie. Czy zdecyduje się na zmianę nazwiska?

Rafał Collins o pracy z Tomkiem Komendą. "Jest bardzo ambitny, bardzo mu zależy"

"Ściana cieni" - film o Szerpach, ich niezwykłym życiu i wyprawie na świętą górę

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości