Gwiazdy

Córka Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej skończyła rok. Do kogo podobna jest mała Mary?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Enrique Iglesias i Anna Kournikova w 2020 roku zostali rodzicami Mary. Z okazji pierwszych urodzin córki tenisistka pochwaliła się w mediach społecznościowych rozczulającym zdjęciem. Przy tej okazji Sandra Hajduk przypomniała w programie historię związku gwiazd.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias - zagadkowa para show-biznesu

Anna Kournikova i Enrique Iglesias, choć są jedną z najgorętszych par show-biznesu, to stronią od epatowania życiem prywatnym. Wiemy tylko, że poznali się w 2001 roku na planie teledysku do utworu "Escape", a w 2017 zostali rodzicami bliźniąt - Nicolasa i Lucy. Natomiast rok temu na świat przyszła ich córka Mary.

- To wyjątkowa para show-biznesu. Enrique i Kournikova rzadko pokazywali się na ściankach, gdy jeszcze były. Prawie nie ma ich wspólnych zdjęć na Instagramie. Znalazłam jedno tuż po porodzie, po narodzinach Mery - oświadczyła Sandra Hajduk i pokazała widzom fotografię:

Dzień Dobry TVN

Enrique Iglesias i Anna Kournikova - do kogo podobna jest ich córka Mary?

Choć para nie opowiada o swoim związku, to Anna Kournikova od czasu do czasu publikuje zdjęcia swoich dzieci. Ostatnio z okazji pierwszych urodzin Mary tenisistka zamieściła uroczą fotografię córeczki .

- To zdjęcie absolutnie rozczuliło internautów. Posypały się komentarze, czy przypomina bardziej mamę czy tatę. Jedni mówią, że oczy po Enrique, a buzia mamy - oznajmiła nasza dziennikarka.

Dzień Dobry TVN

Trudne dzieciństwo Enrique Iglesiasa

Na koniec Sandra Hajduk przypomniała też, że Enrique Iglesias ma za sobą trudne doświadczenia. Jego rodzice rozwiedli się, kiedy wokalista miał kilka lat. I na tym nie koniec.

- Jego dziadek Julio Iglesias został porwany przez organizację terrorystyczną, gdy Enrique był mały. On te przeżycia miał bardzo intensywne. Trzymamy kciuki za tę parę, bo rzadko brylują, a dużo w życiu osiągnęli - podsumowała Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak zdradził płeć dziecka. Zakochani opublikowali urocze nagranie

Złote Globy 2021 - kto powalczy o statuetkę? Opublikowano listę nominowanych

Agnieszka Woźniak-Starak wie, jak korzystać ze stoków. "Wszystko legalnie"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości