Gwiazdy

Edyta Herbuś wita słońce na obozie jogi. "Dwanaście kobiet w jednym domu"

Gwiazdy

Edyta Herbuś joga

Edyta Herbuś wie, jak się zrelaksować. Tancerka właśnie wyjechała na obóz jogi. Swoim obserwatorom pokazała, jak zaczyna dzień i zdradziła, jakim czynnościom oddaje się później. Wszystko odbywa się w pięknych okolicznościach przyrody.

Edyta Herbuś na obozie jogi

Wszyscy fani Edyty Herbuś wiedzą, że od lat praktykuje jogę. Aktorka często podkreśla, jak ważny jest czas dla siebie. Letni dzień wśród pięknych okoliczności przyrody zaczęła od kawy.

- A na kawę z Wami, to ja mam zawsze ochotę , moi mili - wyznała fanom na Instagramie. - Dziś zaczynam obóz jogi ... Dwanaście kobiet w jednym domu, otoczonym dziką przyrodą ... - zdradziła tancerka.

Zaprosiła także wszystkich chętnych na wspólne zrobienie 108 powitań słońca. To sekwencja, którą znają osoby praktykujące jogę. Dzisiaj bardzo często wykonuje się te powtórzenia przed zajęciami, jako rozgrzewkę. Jednak starożytni indyjscy mędrcy wierzyli, że powitanie słońca doda kreatywnej energii, a także duchowej mocy.

Edyta Herbuś i jej rytuały

Edyta Herbuś w rozmowie z Basią Pasek zdradziła jakiś czas temu, jak wyglądają jej poranne rytuały. Aktorka lubi medytować.

- Medytacją jest uwalnianie się od umysłu, drodzy państwo, czyli skupienie swojej uwagi do wewnątrz. Tak, żeby złapać kontakt i porozumienie ze swoją duchową stroną. To jest dla mnie wyrażenie miłości do samej siebie - tłumaczyła Herbuś. - Dla mnie taniec o poranku, z zapalonym palo santo, z energetyczną muzyką, to kolejny rytuał, który wybieram na zmianę z jogą - dodała.

Zobacz wideo: Świętujemy 40. urodziny Edyty Herbuś

>>> Zobacz także:

Siwe włosy to gorący trend sezonu. Stylista fryzur wyjaśnia, dlaczego srebrne pasma mogą dodać nam urody

Związki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz zdradza, co łączy go z Oliwią

Karolina Pisarek o byciu szczęśliwą. "Nie zawsze będzie łatwo"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości