Gwiazdy

Daria Ładocha o początkach kariery: "Możesz robić w życiu wszystko, tylko nie występuj w telewizji"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Daria Ładocha
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Daria Ładocha z okazji Światowego Dnia Telewizji powraca wspomnieniami do początków swojej kariery zawodowej. Okazuje się, że przygodę z mediami zaczęła już w wieku 21 lat. Wiedzieliście, że Daria była redaktor naczelną magazynu ślubnego?

Daria Ładocha – kariera

Prezenterka rozpoczęła karierę telewizyjną w wieku 21 lat. Przeprowadzono z nią wtedy wywiad, ponieważ była redaktor naczelną magazynu ślubnego. Po tym wystąpieniu, bliska jej osoba odradzała dalszego rozwoju w telewizji.

Po tym wystąpieniu otrzymałam tylko jedną wiadomość od ukochanej mi osoby: "kochanie możesz robić w życiu wszystko, TYLKO NIE WYSTĘPUJ W TELEWIZJI"

- pisze na swoim Instagramie. - Z tym przekonaniem poszłam w świat, ale nadszedł dzień, w którym telewizja sama zapukała do moich drzwi, bo szukała gotującego eksperta do telewizji. Potem poszło jak z płatka: spaliłam ryż, wypadł mi upieczony sernik, a Marcinowi Prokopowi rozbiłam na spodniach jajko (jakkolwiek to brzmi). Mimo to, a nawet dzięki temu zakochałam się w telewizji bez pamięci i mam nadzieję, że ten romans będzie jeszcze długo trwał - relacjonuje Daria.

Fani nie pozostawili wpisu Darii Ładochy bez komentarza:

  • Uwielbiam Pani energię! Nadaje się Pani do TV jak mało kto. Piękna, inteligentna, przyciągająca uwagę a do tego pysznie gotuje ❤️
  • Była Pani redaktor naczelną magazynu o ślubach wow?a ten, który to Pani powiedział to chyba ślepy i głuchy był?przecież Pani to zwierzak telewizyjny?a gdzie chcę Panią oglądać hmm no gdzie się da, bo ma Pani gadanie i to gadanie poprawia humor?
  • Cieszę się, że jednak pani jest w telewizji ????

- czytamy pod postem.

Daria Ładocha - Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha pojawiła się w Kuchni Dzień Dobry TVN w 2014 roku i od razu skradła serca widzów. Za każdym razem przyrządza pyszne i zbilansowane potrawy. A o zdrowym i świadomym odżywianiu wie naprawdę dużo, poza prowadzeniem bloga i programów telewizyjnych jest także trenerką kulinarną. Na planie naszego programu stworzyła dwa formaty: "O(d)żywieni" oraz "Kuchnia Widza" .

Małe decyzje żywieniowe i ich wielkie konsekwencje. Zdrowy dom Darii Ładochy. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Podwójne szczęście Ewy Kasprzyk - zaręczyła się i pokonała koronawirusa. "Wróciłam do gry"

Julia Kamińska rozmyśla nad nową fryzurą. Fani podpowiadają "Zdecydowanie zapuścić i przyciemnić"

Julia Pietrucha o tworzeniu nowej płyty. "Zatrzymywaliśmy się w dziczy, rozbijaliśmy obóz i zasiadaliśmy do komponowania"

Autor: Natalia Łomnicka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości