praca na planie

  praca na planie

  Sonia Bohosiewicz pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie radosną nowiną. Gwiazda po raz kolejny miała okazję zagrać na jednym planie z wybitnym aktorem Januszem Gajosem. "Dziś spełniło się jedno z moich marzeń!" – dodała.

  Trwają zdjęcia do nowego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Grający w serialu Cezary Pazura pochwalił się w sieci zdjęciem z planu. Pokazał, jakie posiłki czekają na aktorów podczas pracy. Co jadł na obiad? "U nas bakłażany" – skomentowała Sonia Bohosiewicz.

  Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis pochwaliły się zdjęciem z planu kontynuacji popularnego serialu. Większe zainteresowanie niż sama produkcja wzbudza jednak nieobecność w obsadzie Kim Cattrall, czyli kultowej Samathy Jones.

  W tym roku serial "Na wspólnej" obchodził 18 urodziny. Anna Korcz z sentymentem wróciła do zawodowych wspomnień i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z synami. "Dzisiaj przedstawiam Wam duet męski, którego dorobiłam się ciężką pracą" – czytamy.

  Dorota Gardias podbiła serca widzów swoją energią, poczuciem humoru i radosnym usposobieniem. Jej (nomen-omen) pogoda ducha rozjaśnia poranki w Dzień Dobry TVN, gdy prezenterka dzieli się nami nie tylko informacjami o aktualnej temperaturze, ale też przygodami z różnych zakątków Polski. Doświadczeniami z pracy podzieliła się w mediach społecznościowych. I jak zawsze - zrobiła to z humorem.

  Burzliwa historia XIX wieku, miłość i mezalians, wszystko to znajdziemy w ukraińskim serialu "Kawa z kardamonem". Polski arystokrata Adam - w tej roli Paweł Deląg - zakochuje się w ubogiej Ukraince Annie. U jego boku pojawia się także serialowa siostra, w którą wciela się Dorota Deląg. Jak rodzeństwu współpracowało się na planie? Jak wyglądają ich prywatne relacje?

  Marcin Prokop obnażył przed fanami kulisy telewizyjnego świata. To, co widzimy na wizji, to jedynie namiastka ogromu pracy, jaką trzeba włożyć, by powstał m.in. program śniadaniowy. - Szanuję Pana za uwagę i szacunek dla innych - napisała z podziwem jedna z internautek.

  Daria Ładocha z okazji Światowego Dnia Telewizji powraca wspomnieniami do początków swojej kariery zawodowej. Okazuje się, że przygodę z mediami zaczęła już w wieku 21 lat. Wiedzieliście, że Daria była redaktor naczelną magazynu ślubnego?

  Byliśmy na planie teledysku nowego singla Margaret -"Lollipop". Inspiracją do klipu były lata 20. i "Wielki Gatsby". Reżyserem teledysku jest sama woklistka. Ile osób pracuje na planie takiego klipu? Jak długo trwa praca nad teledyskiem? Margaret w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Barbarą Pasek przyznała się, że jest zakochana. Kim jest ukochany gwiazdy?

  Byliśmy z kamerą na premierze musicalu "Wszystko gra". Musical to dla aktorów duże aktorskie wyzwanie. By osiągnąć efekt lekkiego i zabawnego filmu, trzeba się sporo napracować. Jak wyglądały i ile trwały przygotowania do musicalu? Jakie bariery musieli pokonywać na planie aktorzy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W filmie "Planeta Singli" Maciej Stuhr wciela się w postać showmana. Na jakich formatach wzorował się Maciej? Dlaczego nie wyobraża sobie pracy showmana na co dzień? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na ekrany kin wchodzi film "Disco polo". W Dzień Dobry TVN gościliśmy reżysera obrazu Macieja Bochniaka. Jak wspomina pracę na planie? Czy w filmie było miejsce na improwizację? Jak reżyserowi współpracowało się z żoną - Joanną Kulig - która w filmie zagrała divę disco polo? Dlaczego wybrał właśnie ją?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Dorotą Szelągowską na planie programu "Dorota Was urządzi". Czy praca przy programie o remontach i urządzaniu wnętrz skłania ją do przeprowadzenia remontu w swoim życiu i domu? Czy ładne wnętrze to kwestia dużych pieniędzy?