Gwiazdy

Andrzej Chyra w żałobie. Aktor opublikował filmik z pogrzebu taty

Gwiazdy

Andrzej Chyra

Tata Andrzeja Chyry zmarł 9 marca. Został pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Polkowicach. Ceremonia odbyła się z udziałem orkiestry górniczej. Nagranie z pogrzebu aktor opublikował w mediach społecznościowych.

Andrzej Chyra w żałobie

Andrzej Chyra 9 marca pożegnał swojego tatę. Adolf Chyra odszedł w wieku 80 lat. Kim był?

Od 1973 roku ojciec aktora związany był z zakładem górniczym Rudna, gdzie pracował jako główny inżynier wentylacji pod ziemią oraz pełniący obowiązki dyrektora naczelnego oddziału. W 1994 roku rozpoczął pracę w biurze zarządu KGHM Polska Miedź S.A., a w latach 1996-2004 był związany z DWK wydział "Konrad".

Pogrzeb Adolfa Chyry odbył się na Cmentarzu Komunalnym w Polkowicach. Zgodnie z tradycją podczas uroczystości rozbrzmiały dźwięki orkiestry górniczej.

Andrzej Chyra – nagranie z pogrzebu

Andrzej Chyra w sieci opublikował filmik z ostatniego pożegnania taty. Na wideo uwiecznił przygotowania do złożenia trumny do grobu. Ze względu na pandemię podczas uroczystości zachowane były wszelkie środki ostrożności. Uczestnicy zobowiązani byli do noszenia maseczek oraz zachowania odpowiedniej odległości.

#pogrzebtaty

- napisał krótko aktor.

Post poruszył fanów. Internauci pozostawili liczne komentarze, w których składali kondolencję dla całej rodziny zmarłego.

- Wyrazy współczucia.

- Kondolencje. Niedawno straciłam tatę i nie mogę się z tego jakoś podnieść. To takie ciężkie - czytamy pod nagraniem.

Zobacz także:

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor został pochowany na warszawskich Powązkach

Pogrzeb Jerzego Gruzy. Reżyser "Czterdziestolatka" został pochowany na Powązkach

Lublin żegna Romualda Lipkę. Wzruszający pogrzeb muzyka

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości