nagranie

  nagranie

  33-minutowe nagranie ze słynnym brytyjskim muzykiem oraz jego żoną, japońską artystką Yoko Ono, przeprowadziła na początku 1970 roku czwórka duńskich licealistów. 16-letni wówczas uczniowie mieli okazję spotkać się z nimi, by przeprowadzić wywiad, który później miał trafić do szkolnej gazetki.

  Rockman, wokalista zespołu Feel, fan motoryzacji a od niedawna także aktywny Tik Toker. Piotr Kupicha to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Muzyk właśnie skończył 42 lata i - jak na artystę przystało - świętuje w niestandardowy sposób. Filmik z wanny podbija sieć.

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  16-letnia Kalecia Williams tańczy w hotelowym pokoju. Nagle zauważa, że ktoś wchodzi. Wtedy zaskoczona zakrywa kamerę dłonią. Takie nagranie nastolatka opublikowała w serwisie TikTok tuż przed swoją śmiercią. Kilka minut później została postrzelona. Policja zatrzymała jej rówieśnika, jednak rodzina uważa, że odpowiedzialnych za tragedię było więcej.

  Filip Chajzer lubi sobie śpiewać w samochodzie. Jeżeli i ty lubisz sobie pośpiewać za kółkiem, to pochwal się tym Filipowi i prześlij swoje nagranie na naszą skrzynkę: ddtvn@tvn.pl! Czekamy! I jesteśmy pewni, że zrobisz to lepiej niż Filip :-)