nagranie

  Nie milkną echa hucznej imprezy, w której uczestniczyła premier Finlandii, Sanna Marin. Do sieci trafiły nagrania, na których widać, jak młoda polityk bawi się w gronie znajomych. Kontrowersyjne materiały doczekały się komentarza ze strony dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej. - Może ta granica już została przekroczona, ale minimalnie - oceniła ekspertka w dziedzinie savoir-vivre'u.

  Mija kolejny rok, kiedy nie ma z nami Zbigniewa Wodeckiego. O rocznicy jego śmierci pamiętają nie tylko bliscy, ale także przyjaciele i fani. Hanna Śleszyńska wrzuciła do sieci sentymentalne nagranie z Nowego Jorku. Trudno się przy nim nie wzruszyć.

  Według Służby Bezpieczeństwa Ukrainy materiał jest autentyczny.

  Wolontariuszka z Ukrainy nadesłała do naszej redakcji nagranie, w którym podziękowała wszystkim Polkom i Polakom za pomoc oraz solidarność z jej narodem. - Byliście jednymi z pierwszych, którzy zdali sobie sprawę, że potrzebujemy wsparcia, aby stanąć ramię w ramię, by pokonać takiego wielkiego potwora jak Rosja - zauważa.

  Kolejne zaskakujące doniesienia w śledztwie dotyczącym zabójstwa 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, rodzina zamordowanej nastolatki znalazła w jej pokoju ukrytą kamerę. To nowy wątek w tajemniczej sprawie podwójnego zabójstwa w Częstochowie.

  "Jest ustawa antyaborcyjna, która nie daje możliwości usunięcia ciąży".

  33-minutowe nagranie ze słynnym brytyjskim muzykiem oraz jego żoną, japońską artystką Yoko Ono, przeprowadziła na początku 1970 roku czwórka duńskich licealistów. 16-letni wówczas uczniowie mieli okazję spotkać się z nimi, by przeprowadzić wywiad, który później miał trafić do szkolnej gazetki.

  Edyta Pazura często zdradza fanom kulisy swojego życia prywatnego. Tym razem wydobyła z rodzinnego archiwum nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądała w czasach dzieciństwa. W komentarzu jej mąż wspomniał o różnicy wieku, jaka ich dzieli.

  Bartłomiej Topa pochwalił się na Instagramie swoimi umiejętnościami tanecznymi. Wtórował mu w tym kot. Sandra Hajduk zaprezentowała nagranie w Dzień Dobry TVN, a nasi prowadzący byli pod wrażeniem kocich ruchów zarówno aktora, jak i jego pupila.

  Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia małego Henia. Najnowszym nagraniem rozczuliła internautów. - Po tym filmiku muszę zacząć od nowa 30 dni bez cukru, bo to dawka szokowa była. On jest tak słodki - skomentowała jedna z internautek.

  Rockman, wokalista zespołu Feel, fan motoryzacji a od niedawna także aktywny Tik Toker. Piotr Kupicha to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Muzyk właśnie skończył 42 lata i - jak na artystę przystało - świętuje w niestandardowy sposób. Filmik z wanny podbija sieć.

  Tata Andrzeja Chyry zmarł 9 marca. Został pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Polkowicach. Ceremonia odbyła się z udziałem orkiestry górniczej. Nagranie z pogrzebu aktor opublikował w mediach społecznościowych.

  Kayah, Wodecki, Badach, Villas, Kowalska, Gawęda, Bem - to tylko niektóre z kultowych postaci z polskiej estrady muzycznej, które swoje utwory nagrywały w Studio Chróst. W latach 90-tych założył je Winicjusz Chróst, znany z zespołu Breakout, a obecnie miejsce to prowadzą córka i żona muzyka.

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  16-letnia Kalecia Williams tańczy w hotelowym pokoju. Nagle zauważa, że ktoś wchodzi. Wtedy zaskoczona zakrywa kamerę dłonią. Takie nagranie nastolatka opublikowała w serwisie TikTok tuż przed swoją śmiercią. Kilka minut później została postrzelona. Policja zatrzymała jej rówieśnika, jednak rodzina uważa, że odpowiedzialnych za tragedię było więcej.

  Katarzyna Skrzynecka od lat słynie z długich włosów, zawsze starannie uczesanych. Teraz jednak aktorka opublikowała w sieci nagranie, w którym pokazała się łysa. Wygląd gwiazdy wywołał lawinę spekulacji, a fani nie kryją niepokoju.

  Filip Chajzer lubi sobie śpiewać w samochodzie. Jeżeli i ty lubisz sobie pośpiewać za kółkiem, to pochwal się tym Filipowi i prześlij swoje nagranie na naszą skrzynkę: ddtvn@tvn.pl! Czekamy! I jesteśmy pewni, że zrobisz to lepiej niż Filip :-)