Ślub i wesele

5 błędów, które popełniają panny młode w dniu ślubu. Makijażystka radzi, jak się przed nimi uchronić

Ślub i wesele

Źródło:
TikTok/stylzycia.radiozet.pl
Panna młoda

Ślub określany jest jako najpiękniejszy i zarazem najbardziej stresujący dzień w życiu. Dlatego makijażystka Kelly Mills zamieściła miniporadnik w formie nagrania dla przyszłych panien młodych. Jakie błędy najczęściej popełniają? O czym powinny pamiętać?

Poradnik dla panien młodych na TikToku

Kelly Mills niejednokrotnie wykonywała make-up pannom młodym. Makijażystka - rozmawiając z nimi i obserwując je - wytypowała najczęstsze błędy, które popełniają w dniu ślubu. By uchronić kolejne kobiety wychodzące za mąż, zamieściła na TikToku nagranie wyjaśniające, czego nie należy robić i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Zobacz wideo: Ślub i wesele

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

5 błędów, które panny młode popełniają w dniu ślubu

Oto najczęstsze błędy według Kelly Mills:

  1. 1Za dużo osób w pomieszczeniu, w którym szykuje się panna młoda. Wówczas niejednokrotnie panuje chaos i nerwowa atmosfera. Zdaniem Kelly Mills najlepiej ograniczyć się do makijażystki i fotografa oraz mamy panny młodej, jeśli nie będzie jej stresowała. Do listy osób dopisaliby jeszcze świadkową.
  2. 2Zbyt późne rozpoczęcie przygotowań. Okazuje się, że niektóre panny młode szykują się na ostatnią chwilę. Przed ślubem powinny wyliczyć, ile zajmie makijaż, ułożenie włosów, włożenie sukni itd. Warto wziąć pod uwagę "dodatkowy czas" na ewentualne poprawki.
  3. 3Zapominanie o jedzeniu i nawadnianiu się. Nawet przy zaciśniętym żołądku panna młoda powinna coś przekąsić, by nie zasłabnąć podczas ceremonii.
  4. 4Brak przygotowania skóry do makijażu. Jeśli panna młoda chce wyglądać świeżo, o cerę powinna zadbać już kilkanaście dni przed ślubem. W dniu ceremonii pozostaje jedynie czas na szybką maseczkę rozświetlającą.
  5. 5Stresowanie się tuż przed ślubem. Kelly Mills przypomina, że poranek weselny ma być miły. Radzi, aby włączyć muzykę, bawić się podczas przygotowań i celebrować chwilę.
@kellyrosemua_ I am extremely single lol but this is the advice i have saved in my brain from spending 50+ mornings with bridal parties #5thingsiwouldneverdo #5thingschallenge #bridalmakeup #bridalmakeupartist original sound - Kelly Mills

Zobacz wideo: "Ach, ten ślub" w TVN Style

"Ach, ten ślub!" w TVN Style
"Ach, ten ślub!" w TVN Style "Ach, ten ślub!" w TVN Style Źródło: mat. prasowe

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TikTok/stylzycia.radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Russell Monk/Getty Images

Pozostałe wiadomości