Ślub i wesele

    Ślub i wesele

    Wesele trwa w najlepsze, wszyscy świetnie się bawią, aż tu nagle DJ ogłasza oczepiny. Parkiet pustoszeje momentalnie, a większość gości nagle czuje silną potrzebę sprawdzenia, czy nie zostawili czegoś w aucie, przewietrzenia się czy skorzystania z toalety. Atrakcje, które zazwyczaj po północy mają zachęcić gości do dalszej zabawy, stają się dla wielu powodem, żeby ją jak najszybciej skończyć.

    TVN Style wraz z Piotrem Sałatą ruszają na podbój Polski. Doświadczony stylista, który od lat z powodzeniem odpowiada za wizerunek wielu polskich gwiazd, zajmie się przyszłymi pannami młodymi. Jaką suknię wybrać, by czuć się wyjątkowo i na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie? O tym Piotr Sałata opowiedział dziennikarce serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolinie Kalatzi.

    Lada moment sezon ślubny ruszy pełną parą. W ostatnim czasie coraz większą popularną cieszy się wynajmowanie niani na wesele. Korzystają z jej zarówno rodzice, którzy otrzymali zaproszenia na uroczystość, jak i państwo młodzi, którzy chcą zapewnić swoim gościom jak najlepszą zabawę. Na czym dokładnie polega praca niani w czasie ślubu i wesela. O tym w Dzień Dobry TVN opowiadała Barbara Karkoszka-Siedlecka, właścicielka agencji niań.