Młoda para nie zapłaciła rachunku i uciekła po weselu. Teraz szuka ich policja

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak zorganizować ślub last minute?
Jak zorganizować ślub last minute?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Włoska policja poszukuje młodej pary. Świeżo upieczenie małżonkowie uciekli tuż po swoim weselu, nie regulując rachunku w restauracji, w której odbywało się przyjęcie. Zdaniem służb polsko-włoska para uciekła do Niemiec. Nie jest wykluczone, że będą chcieli przedostać się do Polski.

Młoda para uciekła po weselu

Włoskie media podają, że przyjęcie weselne młodej pary odbyło koło Frosinone we włoskim regionie Lacjum. Bawiło się na nim 70 osób. Świeżo upieczeni małżonkowie tuż po zabawie uciekli z restauracji, nie płacąc wynoszącego 8 tysięcy euro rachunku.

Nieuczciwa para to 40-letni Włoch, właściciel małej firmy budowlanej z miejscowości Ferentino i 25-letnia Polska, która od dłuższego czasu mieszka w Rzymie.

Gdzie ukrywa się nieuczciwe małżeństwo?

Z informacji, do których dotarli dziennikarze, wynika, że para ustaliła z restauracją, że ureguluje rachunek po weselu. Małżonkowie nie pojawili się w jednak o ustalonym czasie. Po dniu oczekiwania właściciel restauracji próbował się z nimi skontaktować. Niestety nie odbierali telefonu. Kiedy pojechał do ich domu, okazało się, że ten jest zamknięty. Sąsiedzi wyznali, że ostatni raz widzieli parę w dniu ślubu.

W tej sytuacji restaurator zdecydował się zawiadomić policję. Funkcjonariusze bardzo szybko poznali personalia pary. Ustalili, że małżonkowie wspólnie z rodzicami pana młodego poleciała do Niemiec. Służby podejrzewają, że mogą oni jechać do Polski, gdzie mieszka rodzina panny młodej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: RMF FM/PAP

Źródło zdjęcia głównego: Vasil Dimitrov/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości