Ślub i wesele

    Ślub i wesele

    Gdy rok temu media obiegła informacja, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub, w mediach zawrzało. Wszystko przez fakt, że wcześniej uparcie milczeli na temat ceremonii. Wydarzenie było prawdziwym zaskoczeniem dla ich fanów. Teraz, świętując pierwszą rocznicę, reżyserka opublikowała w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Nawiązuje nim do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

    W programie „Kto odmówi pannie młodej” to panna młoda oświadcza się panu młodemu. Mężczyzna dowiaduje się o wszystkim dosłownie parę godzin wcześniej. Tak też potoczyła się historia Natalii Kosiorek i Przemka Rułkowskiego, których na antenie TVN7 mogliśmy zobaczyć 16 października. Od ich ślubu mijają już prawie dwa miesiące. Jak czują się nowożeńcy i jak wygląda obecnie ich życie?

    Najnowszy raport GUS ujawnił, że Polacy zwiększyli ilość spożywanego alkoholu - jest to już 10 litrów spirytusu na głowę w przeciągu roku. Wykazano również, że rzadziej sięgamy po piwa i wina, a częściej po różnego rodzaju wódki oraz mocne alkohole. Jak ograniczyć spożywanie napojów wysokoprocentowych? I czy wesele może odbyć się bez ich obecności?

    Anna Mucha na co dzień strzeże swojej prywatności. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali ją jednak na romantycznym spacerze z Jakubem Wonsem. Co zaowocowało spekulacjami na temat ich związku, a nawet ślubu. Jak do owych plotek odniosła się sama zainteresowana?