Ta fryzura sprawdzi się u fanek szybkich i prostych uczesań. Messy bun podbija TikToka

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Polki.pl
Messy bun

Messy bun to idealne upięcie na co dzień. Jest świetnym wyborem dla fanek szybkich i prostych fryzur. Sposobem na jego wykonanie podzielił się stylista gwiazd Chris Appleton. Zajmuje jedynie 2-3 minuty.

Modne fryzury - messy bun

TikTok to miejsce dla osób poszukujących rozrywki, porad i ciekawych rozwiązań. Użytkownicy z całego świata dzielą się swoimi doświadczeniami, dzięki czemu nie brakuje tam wyjątkowych wskazówek ułatwiających naszą codzienność. Jednym z takich kont jest profil prowadzony przez brytyjskiego stylistę Chrisa Appletona.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Fryzjer pokazuje m.in. proste i szybkie sposoby na wykonanie modnych uczesań. W jednym z filmów ekspert zdradził patent na wykonanie stylowego koka o nazwie messy bun. Jest to luźne upięcie i urocze upięcie idealne na co dzień np. do pracy, na trening, czy wyjście z przyjaciółmi.

Jak wykonać messy bun? Trik z TikToka

Zaletą fryzury messy bun jest fakt, że będzie wyglądała ona świetnie niezależnie od grubości, czy długości włosów. Sama stylizacja zajmuje dosłownie 2-3 minuty. Ważne, aby kok charakteryzował tzw. artystyczny nieład. Nie jest to proste, ale dzięki wskazówkom fryzjera wykonasz go bez większego wysiłku.

Aby wykonać go sposobem Chrisa, wystarczą do tego jedynie wsuwki, gumki do włosów i produkt utrwalający. Pierwszym krokiem jest wydzielenie przedziałku pośrodku i podzielenie włosów na dwie sekcje. Następnie wiążemy je wysoko w pętelki i przekładamy jedną partię pasm przez otwór w drugiej. Dzięki temu utworzy nam się kok, który podpinamy za pomocą wsuwek.

@chrisappletonhair Try this hair hack for the perfect messy bun. Thank u @kittybluuuu @colorwow.hair ♬ Barbie Girl - Aqua

Całość utrwalamy za pomocą lakieru do włosów. Messy bun sprawdzi się u kobiet, które cenią proste i szybkie rozwiązania. Możesz także wybrać go jako fryzurę na wesele. Wystarczy wykonać go przy użyciu ozdobnych wsuwek np. z perełkami, czy sztucznymi kwiatami lub stylowej opaski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Polki.pl

Źródło zdjęcia głównego: Iana Kunitsa/Getty Images

Pozostałe wiadomości