Hobby

Lego Masters wraca do TVN. "Będzie się dużo działo, jak zawsze, będą żywioły"

Hobby

Pasjonaci budowania z klocków
Pasjonaci budowania z klocków Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W kawiarence Dzień Dobry TVN pojawili się pasjonaci budowania z klocków. Program "Lego Masters" powróci z trzecim sezonem już tej jesieni. W roli prowadzącego wystąpi Marcin Prokop, a Czesław Mozil wraz z Polą Lisowską ocenią niezwykłe budowle uczestników.

Lego Masters - pasjonaci układania klocków

W trzeciej edycji Lego Masters zobaczymy nowych uczestników, którzy zmierzą się z niezwykłymi zadaniami. A o tym, jak sobie radzą opowiedziała nowa jurorka. - Jest tam mnóstwo kreatywności, fantastycznych pomysłów i też tzw. "skilla", więc nie możemy się doczekać aż nowy sezon już ruszy - powiedziała Pola Lisowska, a następnie dodała: "Będzie się dużo działo, jak zawsze, będą żywioły, będą nowe zadania, będą też goście, więc sporo do oglądania i sporo do śledzenia".

Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki - zwycięzcy 2. edycji Lego Masters podkreślają, że przepis na wygranie tego programu to przede wszystkim dobra zabawa, kreatywność i skupienie.

3 sezon Lego Masters - gdzie i kiedy oglądać

Goście Dzień Dobry TVN tworzą budowle także na co dzień. Ich pasje zaczęły się już na etapie bycia dzieckiem. Teraz to hobby przekazują własnym dzieciom. - Moja córka, nie ta dwumiesięczna, tylko ta troszkę starsza buduje i od razu chce zepsuć i zbudować od nowa - powiedziała Ola Mirecka - jurorka 2. edycji Lego Masters.

Pola Lisowska jako dziecko chętnie układała klocki, które nawiązywały do tematu archeologii. Uwielbiała bawić się w piaskownicy właśnie w wykopaliska.

Nowy sezon Lego Masters można oglądać od 30 września o 20:00 na TVN i w Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości