Styl życia

Najlepsze filmy na jesienne wieczory. Jakie tytuły poleca Andrzej Sołtysik?

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Filmowe fascynacje Andrzeja Sołtysika
Filmowe fascynacje Andrzeja SołtysikaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami, dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na spędzanie wolnego czasu w kinie czy przed ekranem telewizora. Na jakie filmy warto postawić z nadejściem chłodniejszych dni? Czy w najbliższym czasie odbędą się godne uwagi premiery? W Dzień Dobry TVN na te pytania odpowiedział Andrzej Sołtysik.

Wyjątkowe filmy, które warto zobaczyć jesienią

Seans filmowy to wprost idealny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. Zdaniem Andrzeja Sołtysika, w poszukiwaniu ciekawych tytułów na jesienne wieczory warto zainteresować się bogatą ofertą serwisu Player.pl. Użytkownicy platformy mogą zapoznać się między innymi z zapadającym w pamięć obrazem "Tesla" z Ethanem Hawkiem w roli głównej. Opowieść o słynnym wynalazcy z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom.

Z początkiem jesieni warto też wybrać się do kina na film "Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja wyróżnia się nad wyraz wciągającą fabułą, ale także doskonałą obsadą.

- Znakomity jest Dawid Ogrodnik w roli księdza Kaczkowskiego. Opowiada o jego w życiu w sposób lekki, ale niełatwy - ocenił Andrzej Sołtysik.

Andrzej Sołtysik o zbliżających się premierach filmowych

W zestawieniu przygotowanym przez Andrzeja Sołtysika znalazło się również miejsce na filmowe zapowiedzi, jako że na ekranach kin już wkrótce pojawią się dwie wyjątkowe produkcje biograficzne. "I Wanna Dance with Somebody" w reżyserii Kasi Lemmons odkryje przed widzami kulisy kariery wybitnej wokalistki, Whitney Houston. Z kolei obraz "Fabelmanowie" zachwyci wszystkich miłośników Stevena Spielberga, stanowi bowiem poruszające wspomnienie dzieciństwa uznanego reżysera.

- Obserwujemy tam rodzinne sytuacje, kryzysy, konflikty i obserwujemy małego chłopca, który jest zafascynowany kinem, kamerą - podsumował Andrzej Sołtysik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości