kino

    kino

    Godna podziwu odwaga, nieprzejednana natura i zdolność do poświęceń dla rodziny to zaledwie część kobiecych atutów, które z całą pewnością warto pokazać w hollywoodzkiej produkcji. Wszystkie te cechy zostały przedstawione w obrazie Daniela Schneinerta i Dana Kwana. Film "Wszystko wszędzie naraz" jest dowodem na to, że matka i gospodyni domowa może stać się superbohaterką.

    Już 15 lutego odbędzie się gala Bestsellery Empiku. Uroczystość będzie można zobaczyć na antenie stacji TVN. Szansę na nagrodę - obok najbardziej popularnych twórców - mają młodzi artyści, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Do kogo mogą powędrować wyróżnienia? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Izabelą Szymańską,

    Sceny intymne dla wielu aktorów są bardzo trudne. Niektórzy mają z nimi na tyle traumatyczne przeżycia, że w ogóle przestają je grać. Dlatego, aby praca na pranie była łatwiejsza i ekipa nie przekraczała pewnych granic coraz częściej zatrudnia się tzw. koordynatorów scen intymnych. Na czym polega ich praca? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Martą Łachacz oraz Katarzyną Szustow, które wykonują ten zawód.

    W środę, 1 września 2021 roku rozpoczął się długo wyczekiwany 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Miłośnicy kina z całego świata mają szansę przyjrzeć się dziełom wybitnych twórców i poczuć wyjątkową atmosferę tego wydarzenia. O emocjach związanych z tegorocznym świętem branży filmowej, opowiedziała w Dzień Dobry TVN Ewa Górniak-Morgan.