Materiał promocyjny

Urządzanie przestrzeni maluszka: zapewnij swojemu dziecku miejsce do odpoczynku

Źródło: Dzień Dobry TVN
Niezbędnik przyszłego rodzica
Niezbędnik przyszłego rodzica
Bawimy się w… urządzamy pokój dla maleństwa
Bawimy się w… urządzamy pokój dla maleństwa
Jednym z najważniejszych zadań, które powinno się wykonać w czasie ciąży jest wyposażenie pokoiku dla dziecka. Wielu dorosłych wybierając mebelki dla swojej pociechy dużo większą wagę przywiązuje do wyglądu, niż do funkcjonalności. Te dwie cechy da się jednak pogodzić. Co powinno się w nim znaleźć, żeby ta przestrzeń okazała się nie tylko ładna, ale także jak najlepiej służyła świeżo upieczonym rodzicom?

Zdrowy sen maluszka

Zdecydowanie najważniejszym meblem, który powinien się znaleźć w mieszkaniu, w którym niebawem pojawi się maleństwo jest łóżeczko. Wybór na rynku jest, oczywiście, ogromny, warto jednak wybrać takie, które, oprócz podstawowej funkcji, będzie miało dodatkowe cechy, które na dłuższą metę okażą się bardzo przydatne. Łóżeczko „Spokojne sny” od Fisher-Price® po lekkim popchnięciu delikatnie się kołysze, co pomaga maluszkowi zasnąć, a funkcję w prosty sposób można zablokować. Nie bez znaczenia jest także to, że łóżeczko ma lekką ramę, więc można je szybko złożyć i zabrać ze sobą w podróż lub schować, jeśli w planach jest, na przykład, kolejna pociecha. Dzięki przewiewnej siateczce, z której zrobione są boki można obserwować maluszka jak śpi.

Spokój dziecka na wagę złota

Świeżo upieczeni rodzice, nawet jeśli oczekując na narodziny dziecka nie zdają sobie z tego sprawy, szybko przekonają się, że będzie im potrzebne miejsce, w którym maleństwo będzie spędzało czas między drzemkami. Tu świetnie sprawdzają się huśtawki, które fantastycznie spełnią taką rolę. Huśtawka-Leżaczek Deluxe od Fisher-Price® to fantastyczny przykład rozwiązania, które ma wszystko, czego można oczekiwać. Siedzisko ma miękkie pokrycie, dodatkowo możliwość huśtania i delikatne, relaksujące wibracje, a dodatkowo – zabawki – zwierzątka sprawią, że Huśtawka-Leżaczek Deluxe stanie się niemal natychmiast ulubionym miejscem do odpoczynku dla maluszka. Podobnie, jak w przypadku łóżeczka, również huśtawka ma możliwość złożenia, co zdecydowanie ułatwia przechowywanie w czasie, kiedy nie jest używana, co więcej pokrycie leżaczka można prać w pralce, co sprawia, że utrzymanie go w czystości nie nastręcza praktycznie żadnych problemów.

Bawimy się w… urządzamy pokój dla maleństwa
Źródło: Dzień Dobry TVN

Mebelki, które rosną

Podstawową bolączką młodych rodziców jest krótki czas, w którym zakupione przedmioty są funkcjonalne. Fisher-Price® Fotelik-bujaczek pastelowy „Od niemowlaka do przedszkolaka” jest nie tylko bardzo wygodny i rozkładany, ale także „rośnie” razem z dzieckiem. Można go wykorzystać tuż po narodzinach: na początku może służyć jako bujaczek lub fotelik z funkcją uspokajających wibracji (jest też możliwość zamontowania pałąka z zabawkami, które będą wisiały nad głową dziecka i dodatkowo stymulowały jego rozwój), a kiedy pociecha podrośnie stanie się krzesełkiem, które będzie jej towarzyszyło przez kolejne miesiące (z fotelika mogą korzystać dzieci do 18 kg) nie tylko do zabawy i odpoczynku, ale także, na przykład, do jedzenia.. Jak wszystkie pozostałe mebelki Fisher-Price® fotelik-bujaczek można złożyć, a lekka rama i pokrowiec, który można wyprać dodatkowo podnoszą jego funkcjonalność.

Zabawy w wanience

Wiele maluchów uwielbia pluskanie się w wodzie – dzięki temu prosty zabieg higieniczny, jakim jest kąpiel staje się ekscytującą przygodą. I choć szczególnie pierwsza kąpiel może okazać się stresująca, siateczkowy hamaczek, który jest jednym z elementów wyposażenia wielofunkcyjnej wanienki Maluszka 4 w 1 od Fisher-Price® powinien zdecydowanie ułatwić to zadanie. Tak jak Fotelik-bujaczek, to element, który rośnie razem z dzieckiem – oprócz wspomnianej siateczki ma też specjalną podpierającą wkładkę dla niemowlaków, a dodatkowo, dla starszych urwisów, gejzer i wieloryba, które umilą czas spędzony w wanience.

Dzięki pięknym i wyjątkowo funkcjonalnym mebelkom i akcesoriom, szczególnie pierwsze dni życia maluszka, upłyną na radosnym poznawaniu się nawzajem. To bardzo ważne, aby wszystkie elementy w tym wyjątkowym czasie współgrały ze sobą ułatwiając rodzicom opiekę nad bobasem.

Zobacz także:

Autor: Adrianna Kowalczyk

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości