Artykuł z cyklu ''Fisher Price. Let's be kids!'' strona główna cyklu
Let's be kids!

Ucz się i śmiej: radość dla maluchów i sentymentalna podróż dla rodziców

Dzień Dobry TVN

Let's be kids!

Ucz się i śmiej: radość dla maluchów i sentymentalna podróż dla rodziców

Dzień Dobry TVN

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych- stąd od najmłodszych lat bawią się w dom, "piją kawkę" jak mama, czy razem z tatą "majsterkują" przy samochodzie. Zabawki, które mają naśladować przedmioty, którymi na co dzień posługują się dorośli teraz mogą nie tylko bawić, ale także uczyć.

Kto z nas, będąc dzieckiem nie uważał, że świat dorosłych jest fascynujący? Nic dziwnego, podczas gdy mama i tata mogli obsługiwać wszystkie sprzęty, naciskać kolorowe guziczki, włączać i wyłączać radio, dzieci stawały się jedynie biernymi obserwatorami tych szalenie interesujących czynności. 

Zabawki naśladujące przedmioty dla dorosłych

Znalezienie zabawki, która przypadnie dziecku do gustu to obecnie nie lada zadanie. Półki sklepów wprost uginają się pod ciężarem różnych propozycji. Tym bardziej wybranie tych, które nie tylko zaciekawią malucha, ale także, przy okazji zabawy, spełnią funkcję edukacyjną i pomogą rozwinąć jego motorykę może nastręczyć wielu problemów. Na co zwrócić uwagę, czym się kierować sięgając po tę, a nie inną zabawkę? Przede wszystkim preferencjami dziecka- nawet najbardziej zaawansowane funkcje na nic się zdadzą, jeśli maluch nie będzie zainteresowany. 

Zabawki edukacyjne z linii  Fisher-Price® "Ucz się i śmiej!" to idealne rozwiązanie- szczególnie, jeśli Wasze dzieci, obserwując Was chcą Was naśladować. Nowe zabawki z linii Retro będą przy tym atrakcyjnie nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, ponieważ wyglądem nawiązują do przedmiotów, którymi sami bawiliśmy się w dzieciństwie. Retro Radiomagnetofon Szczeniaczka,  Retro Kaseta i Retro Konsola, stylizowane na kultowe przedmioty z lat 80. i 90. przywołują na myśl beztroskie lata dzieciństwa i tym samym zachęcają do zabawy z dzieckiem.

Aktywizacja malucha za pomocą zabawek

Zabawki z linii Retro Fisher-Price® "Ucz się i śmiej!" nie tylko zachęcają do zabawy "w dorosłych. Dzięki wielu różnym elementom dotykowym, światełkom i muzyce (w Retro Radiomagnetofonie Szczeniaczka znalazły się przyciski i suwaki, a Retro Kasetę można przewijać za pomocą kółeczka, dokładnie tak, jak robiliśmy to w dzieciństwiemaluchy aktywizują się, ale także chłoną treści edukacyjne, których dostarczają im zabawki: uczą literek, liczenia, kolorów, kształtów i przeciwieństw. Co więcej, dzięki unikatowej technologii "Poziomy nauki" rodzice mogą dostosować treści edukacyjne do poziomu dziecka, tak, żeby zabawka była atrakcyjna przez długi czas. 

Dzień Dobry TVN

Zobacz też: 

Nauka może być fajna. Jak połączyć ją z zabawą?

Zabawki interaktywne dla rodzeństwa – jakie wybrać?

Jak wesprzeć rozwój mowy dziecka? Może w tym pomóc interaktywna zabawka


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
79
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0