Rodzice traktowali ją gorzej niż rodzeństwo. Traumatyczne wspomnienia 21-latki

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
TiKTok
Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?
Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

21-latka z Kanady opowiedziała w sieci o relacjach, jakie panowały u niej w domu. Gdy była dzieckiem, traktowano ją najgorzej z całej trójki rodzeństwa. Wszystko przez to, że, jak twierdzi, była najmniej lubiana przez rodziców.

Relacje rodzinne

Spencer Barbosa to jedna z prężniej działających TikTokerek w sieci. Influencerka dobrze znana jest także w kanadyjskiej telewizji jako aktorka. Miliony followersów sprawiają, że kobieta dociera do mnóstwa odbiorców na całym świecie. Gwiazda często mówiła o kulisach życia prywatnego swoim fanom, ale nigdy jeszcze nie otworzyła się na temat relacji z rodzeństwem i rodzicami.

21-latka ma dwie siostry i brata. W udostępnionym na swoim koncie na TikToku filmiku rozlicza się z przeszłością i opisuje sytuacje, które dowodzą, że nie była pupilem rodziców. Słowa dziewczyny odbiły się szerokim echem w mediach. Wielu internautów zaczęło także pisać o swoich doświadczeniach.

Rodzice jej nie lubili?

Kanadyjka sypała jak z rękawa dowodami na to, że rodzice traktowali ją w inny sposób, niż resztę swoich dzieci. Spencer zdradziła, że kiedy zapytała ich, o której się urodziła, nie mieli zielonego pojęcia. Nie wiadomo także, gdzie jest jej akt urodzenia .Drugim dowodem w sprawie ma być anegdota z dzieciństwa. Starsza siostra, która niespecjalnie za nią przepadała, wyciągnęła ją z samochodu w foteliku. Swoją siostrzyczkę postawiła na zaspie śnieżnej, czego oczywiście nie zauważyli rodzice.

Innym, dość przykrym elementem wspomnień z domu rodzinnego 21-latki, są nadawane pociechom słodkie przezwiska. Jej rodzeństwo otrzymało ksywki Logey Pogey lub Bailey Boo. Na nią wołano natomiast... Frank the Tank (z ang. Czołg Frank). Co ciekawe, Spencer zasygnalizowała, że po latach role się odwróciły i ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami. Jak twierdzi, dziś to ona jest ulubienicą. 

Morze komentarzy potwierdza tylko, że Spencer nie jest jedyną, która czuła się na drugim miejscu zaraz po swoim rodzeństwie. - Moi bracia mieli zawsze lepiej niż ja, więcej im pozwalano - żalił się jeden z followersów 21-latki. - Moja siostra od zawsze odsuwała mnie od rodziców i do dziś to robi... - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: TiKTok

Źródło zdjęcia głównego: Elena Gromova/Getty Images

Pozostałe wiadomości