Newsy

Top Model 9 - kto znalazł się w finale? Znamy decyzję jury!

Newsy

Aktualizacja:
Top Model
Tomasz Urbanek/East News

Finał 9. edycji programu Top Model już w przyszłym tygodniu. W 12. odcinku show Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska wyeliminowali kilku uczestników. Kto został i ma szansę na wygraną? Werdykt wzbudził u widzów sporo emocji.

Top Model 9 - 12. odcinek

Najnowszy odcinek "Top Model" realizowany był w słonecznej Grecji, gdzie pięcioro uczestników wzięło udział w ateńskim tygodniu mody. Chociaż do pierwszego półfinału weszli Weronika, Dominic, Ernest, Mikołaj oraz Patrycja, troje z nich nie poleciało do Aten ze względu na epidemię koronawirusa. Po wykonaniu testów okazało się bowiem, że Ernest, Dominic i Patrycja są chorzy na COVID-19. W Warszawie została z nimi Kasia Sokołowska.

Te wydarzenia spowodowały, że jury zdecydowało się - w miejsce wyeliminowanych przez chorobę uczestników - przywrócić tych, którzy wcześniej odpadli. Na Fashion Week dodatkowo pojechali zatem Mariusz oraz Karolina.

Na miejscu uczestniczyli w prezentacji kolekcji w filmach modowych. Każdy był zachwycony pracą polskiej ekipy, a Krupa, Tyszka i Woliński nie szczędzili im pochwał. Dodatkowo stanęli także przed obiektywem polskiego fotografa. Od ujęć Marcina Tyszki zależało, kto znajdzie się w finale. Na panelu do polskich jurorów dołączyła grecka gwiazda przemysłu modowego, Tonia Fouseki.

Finaliści Top Model 9

Zdecydowano, że na udział w finale zasługują Mikołaj Śmieszek i Weronika Kaniewska. W Warszawie odbyła się także dogrywka dla osób, które przez chorobę nie mogły polecieć do Aten. Uczestniczyli oni w sesji zdjęciowej i filmie modowym realizowanym przez Marcina Ziółko. Z tym zadaniem najlepiej poradzili sobie Patrycja Sobolewska oraz Dominic D'Angelica i to właśnie oni będą rywalizować z dwójką zwycięzców greckiej rozgrywki.

Owa decyzja wzbudziła wiele emocji wśród widzów show. Dlaczego? Są oni oburzeni dalszym udziałem Weroniki w programie. Uważają, że dziewczyna nie jest wystarczająco dobra, by znaleźć się w finale i zrobiła niewielkie postępy.

Wydaje mi się, że ciągną ją od początku, a są lepsi

Nie zasłużyła na finał. Zrobiła za mały postęp w programie...

- piszą fani na Instagramie.

Ubolewają także nad brakiem obecności Mariusza Jakubowskiego. Według nich to właśnie on zrobił w show największy progres.

Też tak uważacie?

Ujęcia z półfinału Top Model. Kto prezentował się najlepiej? Zobacz wideo:

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości