finał Top Model

  finał Top Model

  W środowy wieczór, 24 listopada odbył się finał 10. edycji "Top Model". W końcowym etapie zmierzyły się ze sobą Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Już wiemy, która z nich wygrała nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli, a także sesję okładkową w magazynie "Glamour".

  Już o 21:30 finał 9. edycji programu "Top Model". O tytuł najlepszego modela bądź modelki rywalizować będzie trójka finalistów. Obecnie trwają ostatnie próby przed wielką galą. Jakie emocje panują na planie? Z jurorką Kasią Sokołowską, redaktor naczelną miesięcznika "Glamour" - Kasią Dąbrowską oraz uczestnikami Weroniką, Patrycją i Mikołajem rozmawiał Mateusz Hładki.

  Finał 9. edycji programu Top Model już w przyszłym tygodniu. W 12. odcinku show Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska wyeliminowali kilku uczestników. Kto został i ma szansę na wygraną? Werdykt wzbudził u widzów sporo emocji.

  12. odcinek "Top Model". Emocje sięgają zenitu! Już niedługo dowiemy się, kto znajdzie się w wielkim finale "Top Model" 9. W tej edycji jest to o tyle trudniejsze, że o wejście do najważniejszego etapu show rywalizuje aż ośmiu uczestników. Kto ma największą szansę na wygraną?

  Już dzisiaj finał Top Model. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zajrzał za kulisy programu, aby sprawdzić, jak idą przygotowania do wielkiej gali oraz porozmawiać z jurorką Katarzyną Sokołowską i opiekunem uczestników Michałem Pirógiem. Kto, ich zdaniem, ma największą szansę na wygraną? Co nas czeka wieczorem? Kto będzie gościem specjalnym finału?

  W ostatnim odcinku "Top Model" jury uznało, że do finału piątej edycji trafią: Jakob Kosel, Karolina Pisarek i Radek Pestka. Finaliści zasiedli dziś na kanapach Dzień Dobry TVN. Jakie towarzyszą im nastroje przed jutrzejszym wieczorem? Co dał im udział w programie? Jakie mają na siebie pomysły? I za kogo trzyma kciuki Joanna Krupa?