uczestnicy Top Model

  "Top model" to program uwielbiany przez widzów stacji TVN. Ku ich zadowoleniu można oglądać już kolejny, 11. sezon show. W drugim odcinku nie zabraknie zaskoczeń. Na casting przyszedł 44-letni Mirek, który przygotował dla jurorów specjalną niespodziankę. Jaka była ich reakcja?

  Finałowy odcinek jubileuszowej edycji programu "Top Model" to nie lada gratka dla widzów, którzy z zapartym tchem śledzili zmagania początkujących modeli i modelek. 24 listopada br. jedna z trzech pięknych uczestniczek rywalizacji otrzyma przepustkę do wielkiego świata pokazów i sesji zdjęciowych.

  Za nami już półfinałowe zmagania 5 uczestników 10. edycji "Top Model". O wejście do ścisłego finału walczyli Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, Mikołaj Krawiecki, a także Kacper Jasiński, który w poprzednim odcinku został przywrócony. 

  Do wielkiego finału "Top Model 10" coraz bliżej. To już ostatnia prosta, by udowodnić, kto zasługuje na to, by rywalizować o miano najlepszej modelki lub najlepszego modela jubileuszowej edycji. "Dzisiaj jest Wasze 'To be, or not to be'" - zaznaczyła Katarzyna Sokołowska w 11. odcinku.

  Kto pożegnał się z programem?

  Za nami 8. odcinek "Top Model 10". Uczestnicy musieli zmierzyć się z takimi zadaniami jak: edytorial modowy, spot reklamowy i sesją w słowiańskim stylu. Z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby.

  W 4. odcinku jubileuszowej, 10. edycji "Top Model" modele i modelki wprowadzili się do wspólnego domu. Od razu czekał na nich fryzjer Łukasz Urbański ze swoim zespołem, który zabrał się za metamorfozy uczestników.

  Marianna Schreiber jest uczestniczką nowej edycji programu Top Model. Jej udział w telewizyjnym show odbił się szerokim echem w mediach ze względu na jej męża, Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Po emisji odcinka, kobieta przyznała, że tuż po nagraniach musiała otrzymać kroplówkę. Co się dokładnie stało?

  Jubileuszowa edycja "Top Model" wystartowała w środę, 1 września na antenie TVN. Do tej pory program okazał się trampoliną do kariery dla wielu osób, które wzięły w nim udział - nie tylko zwycięzców. Udział w show przyniósł ogromną popularność m.in. Karolinie Pisarek, Jakubowi Koselowi, Aleksandrze Żuraw czy Osi Ugonoh. Nowy sezon zapowiada się wyjątkowo interesująco - również za sprawą ciekawych uczestników.

  Nowy sezon "Top Model" już jesienią powróci na antenę TVN i w Playerze. Właśnie ruszył casting do 10. edycji programu. Chcesz się zgłosić? Wyjaśniamy jak zrobić to krok po kroku.

  Choć ostatnio Jakob Kosel skupia się na wychowywaniu dziecka oraz opieką nad partnerką, tęskni za swoją pracą. W mediach społecznościowych opublikował właśnie zdjęcie z wybiegu i zaskoczył fanów. Internauci twierdzą, że kilka lat temu nie przypominał samego siebie.

  Gracja Kalibabka była uczestniczką ostatniej edycji "Top Model". Mimo tego, że odpadła w 7. odcinku, wywołała wielkie emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą przeszłości jej ojca, Jerzego Kalibabki. Choć przez chwilę wahała się, czy innych nie interesuje bardziej jego historia, niż ona sama, teraz zdaje sobie sprawę, że ma predyspozycje do wykonywania zawodu modelki. Co planuje?

  Finał 9. edycji programu Top Model już w przyszłym tygodniu. W 12. odcinku show Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska wyeliminowali kilku uczestników. Kto został i ma szansę na wygraną? Werdykt wzbudził u widzów sporo emocji.

  "Top Model" - za nami 11. odcinek, który zapewnił widzom wiele emocji. Patrycja Sobolewska, Dominic D’Andelik oraz Ernest Morawski zarazili się koronawirusem, przez co zostali wyeliminowali z programu, a ich miejsca w półfinale zajęły dwie osoby, które odpadły w poprzednich odcinkach. Kogo przywrócono?

  Przed nami 11 odcinek "Top Model", a w nim wiele emocji. Z powodu pandemii koronawirusa, z programem pożegna się jeden z uczestników. Modele swoje umiejętności zaprezentują przy okazji greckiego fashion week’u.

  Wielkie emocje w "Top Model". Jurorzy zadecydowali, kto trafi do finałowej czternastki 9. edycji programu. Było wiele wzruszeń, nerwów, a także łez szczęścia. Nadszedł czas na poważną rywalizację. Kto ma największą szansę na zdobycie tytułu "next Top Model"?

  Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

  Adrianna Daniel, którą mieliśmy przyjemność poznać w programie "Top Model" została mamą po raz drugi. Modelka i jej mąż mają już synka, Igora. Radosną nowiną modelka podzieliła się na Instagramie, gdzie podziękowała również za ogrom gratulacji. W udostępnionym poście zdradziła płeć dziecka.

  Wielkie emocje w 9. edycji "Top Model". Jurorzy słynnego programu przyznali specjalne wyróżnienie - Złoty Bilet. Kim jest 19-letnia Weronika Kaniewska, która jako pierwsza awansowała do domu modelek?

  Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu Top Model. Jury wybrało dziesięciu uczestników i już widać, że dziewiąta edycja show będzie obfitowała w niezwykle barwne osobowości. Kogo zobaczymy w kolejnym etapie? Poznajcie uczestników!

  Najnowsza edycja "Top Model" tuż-tuż. Jurorzy co rusz zdradzają kolejne szczegóły wyczekiwanej produkcji. Joanna Krupa i Dawid Woliński wyznali, że wybór najlepszego z najlepszych wcale nie będzie oczywisty. Na jakich uczestników stawiają?

  Karolina Pisarek zrobiła zawrotną karierę. Finalistka programu "Top Model" nie spoczywa jednak na laurach i ciężko pracuje na swój sukces. Wydawać by się mogło, że jej życie od zawsze było idealne. Nic bardziej mylnego. Karolina w programie "Uwaga! TVN" opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie. Jej historia szokuje.

  Dziś wieczorem o 21.30 pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Top Model". W nowej edycji będą obowiązywały nowe zasady. Bez zmian pozostaje skład jurorski oraz prowadzący. Na sesji zdjęciowej z jurorami i gospodarzem show spotkał się Mateusz Hładki. Jak program "Top Model" zmienił życie Kasi Sokołowskiej, Michała Piróga, Joanny Krupy czy Marcina Tyszki? W tym sezonie będziemy mieli szansę zobaczyć też niepublikowane fragmenty, kulisy i tajemnice programu. Wszystko dzięki Barbarze Pasek i Jakobowi Koselowi, którzy o swojej pracy opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Byli uczestnicy "Top Model" często biorą udział w polskich pokazach mody. Reżyseruje je Katarzyna Sokołowska, która również zasiada w jury programu TVN. Czy byłych uczestników "Top Model" traktuje inaczej niż innych modeli? Ma do nich sentyment? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamilę Ibrom i Andre Whyte, którzy wczoraj pożegnali się z programem "Top Model". Dlaczego jury zdecydowało, że powinni odejść? Czy ze swoim nastawieniem Kamila i Andre poradzą sobie w modelingu? Zapytaliśmy o to Michała Piróga.