modele

  modele

  Finał 9. edycji programu Top Model już w przyszłym tygodniu. W 12. odcinku show Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska wyeliminowali kilku uczestników. Kto został i ma szansę na wygraną? Werdykt wzbudził u widzów sporo emocji.

  Katarzyna Piasecka: "Niezależnie od tego, jaki rozmiar nosimy, jak ładną mamy twarz, zawsze w środku, albo ktoś z zewnątrz jest nam w stanie wmówić, że coś jest nie tak. Praca "od środka" jest tak ważna. Polub siebie, to nie jest łatwe, ale polub bycie ze sobą, spójrz w lustro powiedz: 'ej jesteś w porzo zaczynasz dzień'". W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy dziś o wizerunku kobiety w mediach i na portalach społecznościowych oraz idącym za tym obowiązku bycia doskonałą i obsesyjnym dążeniu do perfekcji. Na kanapach gościliśmy: Davinę Reeves, byłą miss Nowego Jorku, Katarzynę Piasecką, artystkę kabaretową i Danutę Golec, psychologa i psychoterapeutkę.

  Organizatorzy Szlachetnej Paczki zaprosili Maję Włoszczowską, Joannę Jóźwik oraz finalistów Top Model do wzięcia udziału w sesji fotograficznej mającej na celu promowanie ubrań polskich projektantów. Połowa dochodu ze sprzedaży wspomnianych ubrań zostanie przeznaczona na działanie Szlachetnej Paczki. Mogliśmy się przypatrzeć pracy modeli podczas sesji. Czy sportsmenki czuły się swobodnie w trakcie pozowania? Dlaczego lubią pomagać?

  Dziennikarz Mateusz Hładki zdradził w programie Dzień Dobry TVN, że Marcin Meller w młodości miał szansę bycia modelem! Jak na jego wypowiedź zareagował Meller? Co powiedział Mateuszowi? Kto dostrzegł w Marcinie Mellerze potencjał? I czy to prawda, że Marcin Meller brał udział w castingu dla modeli?

  Nie tylko polskie modelki robią światowe kariery. W Dzień Dobry TVN gościliśmy trzech polskich modeli: Dominika Sadocha, Adriana Włodarskiego i Stasia Gulkowskiego, którzy są często zatrudniani w pokazach mody zagranicznych projektantów i pozują w sesjach dla kolorowych magazynów. Zapytaliśmy ich, jaka jest miara sukcesu w świecie mody i jak godzą życie prywatne z zawodowym. Obok nich zasiadła nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Czy rzeczywiście modele i modelki nie muszą mieć talentu, a w ich zawodzie potrzebna jest tylko ładna twarz i figura?

  Piąta edycja Top Model już na półmetku. A co słychać u finalistów 4. edycji programu Michała Baryzy i Mateusza "Górala" Jarzębiaka? Jak potoczyły się ich kariery? Pracują tylko w modelingu? Czy krytyka, którą słyszeli w Top Model była dla nich budująca? Jak potoczyły się losy związku Mateusza i Olgi? Z modelami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że do najnowszej edycji Top Model zgłosiło się mnóstwo mężczyzn. Skąd to wzmożone zainteresowanie modelingiem wśród panów? Jakich cech u kandydatów poszukują jurorzy programu? I kto ma szansę na zrobienie kariery? Na pytania prowadzących Dzień Dobry TVN odpowiedział juror programu Dawid Woliński.

  W niedzielę będzie się działo! Martyna Wojciechowska spotyka najmniejszą kobietę świata a my zastanawiamy się, czy dziś obowiązująca uroda to ..brak urody? O tym modelki i modele o charakterystycznym wyglądzie. Następnie znani, którzy inspirują: Czesław Mozil i Zuzanna Bijoch wspominają siebie sprzed 10 lat. A na koniec Jarosław Wałęsa i jego "10" lat z "Dzień Dobry TVN". Bądźcie z nami jutro o 8.30.

  Rynek dla dzieci rośnie z każdym rokiem i nic dziwnego, że odgrywają one na nim coraz większą rolę. Efektem tego jest angażowanie maluchów do filmów, reklam i pokazów mody. Czy kariera może zniszczyć dzieciństwo? A może przeciwnie - jest trampoliną do dalszego sukcesu? O tym goście Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska, właścicielka agencji aktorskiej dla dzieci Kamila Matuszewska oraz piosenkarz i tata dwóch córek Mariusz Totoszko.

  O nich walkę toczą najwięksi światowi projektanci mody. Dior, Valentino, Prada, Calvin Klein - tych projektantów ciuchy noszą, kiedy pracują. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Maks Behr, Dominik Sadoch, Anatol Modzelewski, Jan Purski i Jakub Kulesza. Czy do rozpoczęcia kariery w świecie mody potrzebna jest zgoda rodziców? Kiedy zaczęli swoją przygodę z modelingiem i jakich wyrzeczeń wymaga praca modela?

  Brytyjski periodyk zaproponował przeciętnym mężczyznom, by założyli na siebie markową bieliznę, a następnie zestawił ich z modelami. Jak wypadło doświadczenie - można się łatwo domyślić. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: psycholog Robert Rutkowski, dziennikarz Krzysztof Skórzyński oraz były piłkarz Radosław Majdan. Czy oczekiwania względem mężczyzn są zbyt wyśrubowane?

  Ma 19 lat, a od 5 lat zajmuje się fotografią. Wiktoria Mędrek od niedawna współpracuje z agencją modelek i modeli. Woli jednak fotografować mężczyzn niż kobiety, bo - jak twierdzi - z nimi się łatwiej pracuje. Zobaczcie jej zdjęcia!