model

  model

  Do wielkiego finału "Top Model 10" coraz bliżej. To już ostatnia prosta, by udowodnić, kto zasługuje na to, by rywalizować o miano najlepszej modelki lub najlepszego modela jubileuszowej edycji. "Dzisiaj jest Wasze 'To be, or not to be'" - zaznaczyła Katarzyna Sokołowska w 11. odcinku.

  Michał Baryza to finalista 4. edycji programu "Top Model", któremu udaje się odnosić sukcesy nie tylko na wybiegach. Wszechstronnie utalentowany 29-latek realizuje się także jako sportowiec, a swoją aktywnością motywuje do działania wiele osób. Niestety, podczas jednego z treningów, mężczyzna doznał poważnej kontuzji. Poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Radek Pestka cieszy się ogromną rozpoznawalnością, uznaniem w świecie mody i tytułem "Top Modela". Do spełnienia ambicji brakowało mu jednak matury, do której postanowił podejść w tym roku. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl model zwierzył się, dlaczego dopiero teraz przystąpił do egzaminu dojrzałości. - Pomyślałem, że fajnie być przykładem dla innych, bo wiek to nie jest żadna granica.

  Monika Zamachowska udostępniła w mediach społecznościowych fotografię syna, który jest łudząco do niej podobny. Aż chce się rzec - skóra zdjęta z matki. Przy okazji zdradziła, że Tomek ma już plany na przyszłość - chce zostać modelem!

  Już we wtorek 24 listopada świętujemy w Polsce Katarzynki. Bardzo podobne do Andrzejek święto, to magiczny, lecz zapomniany dzień kawalerów. W wigilię św. Katarzyny odbywały się bowiem wróżby młodych mężczyzn, którzy chcieli rozwiać wątpliwości dotyczące ożenku oraz poszukiwania partnerki.

  Finał 9. edycji programu Top Model już w przyszłym tygodniu. W 12. odcinku show Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska wyeliminowali kilku uczestników. Kto został i ma szansę na wygraną? Werdykt wzbudził u widzów sporo emocji.

  Finalista Top Model Patryk Grudowicz trafił pod skrzydła Piotra Czaykowskiego - modela mogącego się pochwalić pracą dla najbardziej uznanych marek: Giorgio Armani oraz Dolce & Gabbana, który prowadzi również agencję modelek i modeli. Jak im się współpracuje? Jakie - według Piotra - są mocne strony Patryka? Dlaczego po programie Top Model Patryk zniknął ze świata modelingu? Jak ocenia show-biznes? Co się zmieniło w jego życiu prywatnym? Z Piotrem i Patrykiem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kevin Creekman jest modelem i aktorem, który schudł 80 kg. Dziś 30-letni Szwajcar zachwyca nienaganną sylwetką i zdobywa popularność w mediach społecznościowych. Jeszcze kilka lat temu walczył z otyłością. Zanim osiągnął sukces przeszedł długą drogę. Mając 18 lat uświadomił sobie, że jeżeli nie chce umrzeć samotnie, musi zmienić swoje życie. W jaki sposób się odchudzał? Jak poradził sobie z nadmiarem skóry? O swojej walce z nadwagą i planach Kevin opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Jaroszyńskiej.

  Po rocznej przerwie, na antenę TVN wraca uwielbiany przez widzów program "Top Model"! Pierwszy odcinek 7. sezonu zobaczymy już jutro (03.09) o 21.30. Czym zaskoczy nas nowa seria? Czy jurorzy stęsknili się za sobą? Gośćmi Kingi i Piotra w Dzień Dobry TVN byli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

  Agnieszka Jastrzębska spytała Karolinę Pisarek o to, jak wspomina ona swój udział w Top Model. Co najbardziej utkwiło jej w pamięci? Z którym z uczestników przyjaźni się do dziś?

  Emerytowany górnik Janusz Badura został modelem tuż przed swoimi siedemdziesiątymi urodzinami. Jak zaczęła się jego przygoda z modelingiem? W jakiej kampanii reklamowej wystąpił? Podobała mu się praca na planie zdjęciowym? Co robi, aby utrzymać tak doskonałą formę? O czym marzy? Pana Janusza zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Piotr Królikowski jest początkującym modelem i synem aktora Rafała Królikowskiego. Na planie sesji zdjęciowej towarzyszył Piotrowi dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy nie krępuje go pozowanie przed aparatem? Jak zareagował jego tata na wiadomość, że syn będzie modelem? Czy Piotr z modelingiem wiąże swoją przyszłość?

  Piotr Królikowski, syn aktora Rafała Królikowskiego został modelem. W show-biznesie stawia swoje pierwsze kroki. Czy jego kuzyn Antoni Królikowski daje mu jakieś rady? Co o nim mówi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dawid Hemke to człowiek kameleon. Jego pasją jest fotografia artystyczna. Jako model potrafi wcielić się w każdą postać. "On czuje to, co ma na sobie" - powiedziała w Dzień Dobry TVN współpracująca z nim fotografka Monika Cichoszewska. Dawid przelamentuje stereotypy nie tylko w fotografii. Zawodowo od 15 lat zajmuje się pielęgniarstwem na Oddziale Intensywnej Terapii Dziecka. Dlaczego rodzice jego podopiecznych nas początku zazwyczaj podchodzą do niego z rezerwą?

  Kamil Bahar z Żagania został zwycięzcą prestiżowego konkursu dla modelek i modeli - "The Look Of The Year 2017". W październiku będzie reprezentował Polskę podczas światowej edycji konkursu. Kamila gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Na czym będzie opierała się jego kariera w modelingu? Kto jest jego największym fanem? Ma swojego idola? Będzie odporny na ewentualną "sodówę"?

  Nie każdy uczestnik "Top Model" po programie zaczyna chodzić po wybiegach i uczestniczyć w sesjach fotograficznych. Nie ulega jednak wątpliwości, że udział w programie otwiera wiele drzwi. Jakich? W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym uczestniczki programu: Karolina Gilon (obecnie dziennikarka TTV), Aleksandra Żuraw (youtuberka) i Pamela Jedziniak (zajmuje się kosmetologią).

  Katarzyna Piasecka: "Niezależnie od tego, jaki rozmiar nosimy, jak ładną mamy twarz, zawsze w środku, albo ktoś z zewnątrz jest nam w stanie wmówić, że coś jest nie tak. Praca "od środka" jest tak ważna. Polub siebie, to nie jest łatwe, ale polub bycie ze sobą, spójrz w lustro powiedz: 'ej jesteś w porzo zaczynasz dzień'". W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy dziś o wizerunku kobiety w mediach i na portalach społecznościowych oraz idącym za tym obowiązku bycia doskonałą i obsesyjnym dążeniu do perfekcji. Na kanapach gościliśmy: Davinę Reeves, byłą miss Nowego Jorku, Katarzynę Piasecką, artystkę kabaretową i Danutę Golec, psychologa i psychoterapeutkę.

  Matthew Noszka zawojował amerykański świat modelingu, a prestiżowy magazyn Vogue umieścił go na liście 50 najlepiej zbudowanych mężczyzn. Jego przygoda z modelingiem zaczęła się zaledwie dwa lata w zaskakujący sposób. Jego ojciec ma polskie korzenie, ale sam Matthew nigdy nie był w Polsce. Jedyne, co łączy go z Polską to pierogi, które w dzieciństwie robiła mu mama. Czy planuje odwiedzić Polskę? Czy w jego sercu jest jakaś szczególna kobieta? Z Matthew rozmawiał na skype dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Od finału "Top Model" minęły niecałe 3 tygodnie. W tym czasie zwycięzca, Patryk Grudowicz, zdążył już wziąć udział w dwóch pokazach i dwóch kampaniach reklamowych. W Święta wreszcie znajdzie czas dla rodziny i znajomych, ale zaraz po Sylwestrze bierze się znowu do pracy. Chce szybko nauczyć się języka angielskiego, żeby móc rozwijać swoją karierę także poza granicami kraju. O szansach Patryka w międzynarodowym modelingu rozmawialiśmy z Dawidem Wolińskim.

  Patryka Grudowicza, zwycięzcę 6. edycji "Top Model", pod swoje skrzydła wzięła Małgorzata Leitner, agentka takich modelek jak: Joanna Krupa czy Kasia Struss. O karierze wschodzącej gwiazdy w modelingu rozmawiała z agentką Patryka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN, tuż po finale, gościliśmy zwycięzcę 6. edycji programu "Top Model" - Patryka Grudowicza. Patrykowi towarzyszyła prowadząca program i modelka Joanna Krupa. Jaką karierę przewiduje dla zwycięzcy, który otrzymał 100 tys. złotych, kontrakt z agencją mody i miejsce na okładce magazynu "Glamour"? Czy zdaniem Joanny Krupy Patryk ma zadatki na świetnego modela? Czy liczył na wygraną? Jak rodzina zareagowała na jego zwycięstwo?

  20 latek spod Częstochowy wygrał właśnie finał najstarszego i najbardziej prestiżowego dla modelek i modeli - "The Look of The Year"! Robert Kapica jest pierwszym w historii mężczyzną i Polakiem, który wygrał światową edycje tego konkursu. Trzymamy kciuki za jego dalszą karierę!

  Mateusz Maga znany z 4. edycji Top Model świetnie radzi sobie na rynku modelingu. Okazuje się jednak, że model ma więcej niż jeden talent i wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w roli wokalisty. Czy planuje całkowicie porzucić dotychczasową karierę? O nowym kierunku w życiu zawodowym porozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.