top model tvn

  Czy dziewczyna jest zadowolona ze swojej metamorfozy?

  Miłośnicy programu "Top Model" z niecierpliwością oczekiwali na ten moment. W 4. odcinku 11. sezonu uczestnicy poddadzą się metamorfozom.

  W najnowszym odcinku programu "Top Model 11" o szansę na karierę w świecie mody walczyła Karolina Kuracińska. Dziewczyna może się pochwalić przepiękną figurą oraz talentem do nauki języków obcych. Czy to wystarczyło, aby przejść do kolejnego etapu?

  Za nami kolejny emocjonujący odcinek "Top Model" 11. Jurorzy jednogłośnie przyznali złoty bilet. Kto otrzymał miejsce w domu modelek i modeli? Na co Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zwrócili uwagę?

  "Top Model" to dla wielu spełnienie marzeń - tak też było w przypadku Weroniki Pawelec, która o modelingu marzyła od zawsze. Dziewczyna jest niesłysząca, nie zamierza jednak się poddać w drodze na szczyt. 

  Utrwalony przez lata wizerunek idealnego, kobiecego ciała zmienia się. Moda otwiera się na kobiety noszące większe rozmiary. Modelka Agata Wiśniewska i Michał Piróg opowiedzieli w programie o tym, jak dziś wygląda świat modelingu i co tę zmianę powoduje.

  11 edycja "Top Model" będzie wyjątkową przygodą zarówno dla uczestników, jak i dla jurorów. Pierwsza kandydatka, która weszła do programu jest tego doskonałym dowodem. Tym razem bowiem liczyć się będzie niebanalna osobowość i charyzma, a tych Annie Romanowskiej z całą pewnością nie brakuje.

  Wkrótce poznamy nowych adeptów świata wielkiej mody.

  W komentarzach posypały się gratulacje od zachwyconych fanów.

  W ten weekend "Projekt plaża" dotarł do Władysławowa. Strefa, którą przygotowaliśmy wspólnie z marką Żywiec Zdrój to doskonałe miejsce do spotkań. Tym razem Olivier Janiak zaprosił do rozmowy Łukasza Bogusławskiego uczestnika programu "Top Model".

  Kasia Sokołowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka wyznała, że jej droga do macierzyństwa nie było prosta. Jak odnajduje się w tej zupełnie nowej roli? Jakie imię otrzymała jej pociecha? O tym wszystkim reżyserka pokazów mody i jurorka w programie "Top Model" opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Katarzyna Sokołowska została mamą niecałe trzy tygodnie temu. Upragnione macierzyństwo nie zatrzymało reżyserki pokazów mody nawet na chwilę. Tak jak w czasie ciąży, tak i w połogu aktywnie działa zawodowo i zachwyca formą. Ostatnio pojawiła się na konferencji prasowej programu "Top Model". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z serwisu cozatydzien.tvn.pl, powiedziała, jaki jest sekret jej nienagannej sylwetki po porodzie.

  Jurorka "Top Model" zdradziła płeć maleństwa.

  "Właśnie tak powinny wyglądać kobiety w ciąży".

  Trwają castingi do "Top Model". Dawid Woliński w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN, przyznał, że 11. edycja będzie trudna. Czego obawia się juror programu?

  Padły znane nazwiska. Więcej szczegółów na ten temat ujawniła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

  Zawsze chcieliście spróbować swoich sił na wybiegu? Przed aparatem czujecie się jak ryba w wodzie? Nie przegapcie tej szansy - marzenia są na wyciągnięcie ręki. Trwają właśnie castingi do 11. edycji Top Model. To jak, gotowi na nową przygodę?

  Radek Pestka świętuje swój sukces - model wypuścił na rynek własną kolekcję biżuterii. Choć od dawna znany jest w mediach, teraz ma swój nowy początek. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradził, jak wyglądały kulisy jego kariery. Nie zawsze było kolorowo.

  Porzuciła ciemny kolor włosów na rzecz jasnego blondu. Zobaczcie efekt.

  Wielkimi krokami zbliża się 11. edycja programu "Top Model". Od 4 kwietnia trwają castingi online. W studiu Dzień Dobry TVN pojawili się Dominika Wysocka, zwyciężczyni 10. edycji oraz projektant i juror Dawid Woliński. Zdradzili dlaczego warto wziąć udział w tym niezwykle popularnym programie.

  To dobra informacja dla wszystkich fanów programu "Top Model". Ruszają castingi do 11. sezonu popularnego show, a już jesienią widzowie TVN zobaczą nowe odcinki. Kto tym razem otrzyma szansę, by podbić świat mody?

  "Wyglądałaś jak Barbie".

  "To symbol wdzięczności i wielkiej miłości".

  Komu dedykowała swoją książkę?

  "Na początku to był szok"

  "Z tatą był na początku ciężkich orzech do zgryzienia".

  "Oni mieli ubaw, a ja nogi jak z waty"

  10. jubileuszowa edycja "Top Model" bez wątpienia zapisze się w pamięci widzów. Piękni uczestnicy, wyjątkowi goście i ekstremalne zadania związane z modą - to wszystko wpływa na sukces programu. Joanna Krupa wyznała, że dla jury był to jeden z najtrudniejszych sezonów. Dlaczego?

  Dominika Wysocka pokonała rywalki w finale "Top Model". O drodze do zwycięstwa, kompleksach i najtrudniejszych momentach programu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  10. edycję "Top Model" wygrała Dominika Wysocka. Świat mody i show-biznesu stoi teraz przed nią otworem. Zwyciężczyni zdradziła nam, czego nauczył ją program i jakie ma plany na przyszłość. Zapowiada się obiecująco.