top model tvn

  top model tvn

  W środowy wieczór, 24 listopada odbył się finał 10. edycji "Top Model". W końcowym etapie zmierzyły się ze sobą Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Już wiemy, która z nich wygrała nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli, a także sesję okładkową w magazynie "Glamour".

  Aleksandra Żuraw popularność zdobytą w "Top Model" wykorzystała, by rozkręcić własną działalność. Dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Nie zawsze jednak jej życie było usłane różami. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o wydarzeniach z dzieciństwa, które, choć były bolesne, ukształtowały jej charakter i pomogły znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.

  Do wielkiego finału "Top Model 10" coraz bliżej. To już ostatnia prosta, by udowodnić, kto zasługuje na to, by rywalizować o miano najlepszej modelki lub najlepszego modela jubileuszowej edycji. "Dzisiaj jest Wasze 'To be, or not to be'" - zaznaczyła Katarzyna Sokołowska w 11. odcinku.

  Marianna Schreiber to żona Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Za tą sprawą uczestniczka budzi wiele skrajnych emocji w nowej edycji programu "Top Model". Teraz próbuje zaistnieć w sieci pytaniem, co wypada jej założyć, a co nie. To już kolejny wpis, który cieszy się dużą popularnością.

  Marianna Schreiber jest jedną z najgłośniejszych uczestniczek nowej edycji programu Top Model. Wszystko ze względu na jej męża, Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Kobieta musiała także tłumaczyć się w mediach z homofobicznych wypowiedzi, których dopuściła się w przeszłości. Teraz próbuje zaistnieć w sieci. Nagie zdjęcie Marianny wywołało niemałe zamieszanie.

  Weronika Kaniewska to uczestniczka ostatniej edycji "Top Model". Jako druga w historii programu otrzymała tzw. "złoty bilet". Dzięki wyjątkowej urodzie i ciężkiej pracy udało jej się dojść aż do finału. Choć nie wygrała show, otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Nastolatka chce jednak dzielić czas pomiędzy modeling a swoją największą pasję.

  Finał 9. edycji programu Top Model już w przyszłym tygodniu. W 12. odcinku show Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska wyeliminowali kilku uczestników. Kto został i ma szansę na wygraną? Werdykt wzbudził u widzów sporo emocji.