Joanna Krupa wspomina dzieciństwo w USA. "Dzieci się ze mnie śmiały" 

Krupa_2
Źródło: Dzień Dobry TVN
Joanna Krupa o początkach życia w Ameryce
Joanna Krupa o początkach życia w Ameryce
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
Ruszyły castingi do “Top Model”
Ruszyły castingi do “Top Model”
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
Joanna Krupa często odwiedza Polskę w celach zawodowych. Modelka nie ukrywa także, że ma ogromny sentyment do naszego kraju. To tu urodziła się i wychowywała przez pierwsze lata swojego życia. A jak wspomina dzieciństwo w USA? Jak radziła sobie z żartami rówieśników? O tym gwiazda Top Model opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa i jej wspomnienia z emigracji do USA

Joanna Krupa urodziła się w Warszawie. Gdy miała 5 lat, wraz z mamą wyjechała do USA, gdzie została już na zawsze. Jak wspomina czas wyjazdu?

- Rok mieszkałyśmy z mamą w Austrii, a potem poleciałyśmy do Chicago. Dla mnie nie było różnicy, gdzie jestem, ważne było, że byłam z mamą. Dopiero później, jak byłam starsza, była odczuwalna różnica. Dzieci się ze mnie śmiały, że byłam Polką, że byłam blondynką. To było ciężkie – przyznała.

Modelka podkreśliła, że była i wciąż jest osobą nieśmiałą, w szkole nie śmieszyły ją żarty rówieśników, więc nie spędzała w niej zbyt wiele czasu. Zaraz po lekcjach wracała do domu, gdzie czuła się najbezpieczniej. To tam budziła się dopiero energia prawdziwej "Dżoany".

- Zero popularności, byłam wstydliwa, trzymałam się liceum tylko z ludźmi z Polski. Mój pierwszy chłopak, z którym byłam 5 lat, też był Polakiem. Przyznam się, że zawsze jak byłam sama w domu to ta "Dżoana" się budziła. Przebierałam się, chodziłam przed lustrem. Jak miałam 16 lat, podjęłam świadomą decyzję, że chcę iść w stronę modelingu. Chodziłam do szkoły modelek. Z jednej strony myślałam, że jestem pewna siebie, ale jak byłam w publicznym miejscu, to byłam wstydliwa. Całe życie jestem dobrą aktorką, nie pokazuję tego, że się wstydzę i trzymam to w sobie - powiedziała w Dzień Dobry TVN.  

Ruszyły castingi do nowej edycji programu Top Model

Jeśli marzycie o karierze modela lub modelki, chcecie sprawdzić swoje siły na wybiegu i przed aparatem, nie zwlekajcie. Ruszyły castingi do kolejnego sezonu Top Model. Zgłoszenia można wysyłać na stronie topmodel.tvn.pl.

- Do 12 maja trwają castingi na stronie internetowej Top Model. Teraz jest ten moment, żebyśmy was zobaczyli. Teraz zmieniły się trendy. Sofia pokazała, że mimo niskiego wzrostu zrobiła Fashion Week, bo liczy się osobowość. Teraz popularne są także starsze kobiety, po czterdziestce czy po pięćdziesiątce – podkreśliła Joanna Krupa.

Nowa edycja to także małe zmiany. Tym razem jury już w trakcie castingów wyłoni 20 uczestników, którzy wejdą do domu modelek - nie będzie boot campu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes