Newsy

Dwie pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" potrzebują wsparcia ekspertów. Uratują swoje małżeństwa?

Newsy

TVN7

Wygląda na to, że pierwsze wrażenie może być mylne. Przekonuje się o tym Iza, która w dniu ślubu z Kamilem nie była przekonana co do trafności wyboru męża dla niej. Teraz to nie ona, ale dwie pozostałe pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potrzebują pomocy ekspertów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 9. Eksperci wkraczają do akcji

Powrót z podróży poślubnej dla niektórych okazał się bardzo ciężki. Laura i Maciej nie mogą się dogadać, a u Igi i Karola pojawiają się małe zgrzyty. Z kolei Iza i Kamil czują się ze sobą coraz lepiej. Dobre relacje mają też ze swoimi rodzinami.

W 9. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol, jego siostra i szwagier zostaną miło przywitani przez bliskich Izy. Nikt nie będzie miał wątpliwości, że to małżeństwo ma sporą szansę na przetrwanie. – Mama zawsze mnie tak wita, jak wracam z wakacji i czeka na mnie w domu, ale nie spodziewałam się, że to będzie aż tak – przyzna Iza.

Nieco mniej euforii jest w związkach Laury i Macieja oraz Igi i Karola. Aby sprawdzić, co jest nie tak i co można jeszcze poprawić, odwiedzili ich eksperci programu – Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak. Laura stwierdzi, że boi się skrzywdzić Maćka. On z kolei nie ukrywa zauroczenia żoną.

W rozmowie z ekspertem Iga przyzna, że Karol nie jest mężczyzną, na którego zwróciłaby uwagę na ulicy. Co on na to? Czy Ich małżeństwo przetrwa?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 9. Kiedy oglądać?

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" przekonujemy się, że tlące się, pod powierzchnia uśmiechów konflikty potrafią wybuchnąć silnie i niespodziewanie. Pytanie brzmi: kto sobie z nimi najlepiej poradzi? Czy każda z par jest gotowa na takie wyzwanie?

Premierowe odcinki w każdy piątek o godz. 20:30 w TVN7. "Ślub od pierwszego wejrzenia" dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 9 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości