Gwiazdy

Bibi i Simon planują gorącą noc w "Hotelu Paradise". Nie zapanują nad emocjami?

Gwiazdy

Bibi i Simon planują gorącą noc w "Hotelu Paradise". Nie zapanują nad emocjami?

Pary "Hotelu Paradise 3" znajdują się w różnych sytuacjach i niemal na każdym kroku wystawiane są na próby. Bibi i Simon, którzy są ze sobą niemal od początku edycji, cały czas powściągają emocje. Czy w końcu przyjdzie czas na uwolnienie ich?

"Hotel Paradise 3" odcinek 34. Bibi i Simon w łóżku

W tym odcinku Simon i Bibi planują pójść o krok dalej w swojej relacji. Bez wątpienia zaczyna ich łączyć coraz silniejsze uczucie. Są ze sobą od początku programu i zaraz miną dwa miesiące odkąd się połączyli w parę. Hormony buzują i nie chcą już czekać ani chwili dłużej. Jedyny problem stanowią dla nich kamery. Simon używa jednak bardzo przekonujących argumentów, by rozwiać wszelkie wątpliwości Bibi. - Od początku to byłaś ty - mówi do wtulającej się w niego dziewczyny.

Jak przebiegnie najbliższa noc tej jednej z najmocniejszych i najbardziej zżytych par w "Hotelu Paradise"?

"Hotel Paradise 3" odcinek 34. Kiedy emisja?

Nowy odcinek "Hotelu Paradise 3" już we wtorek, 20.04.2021 o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

"Hotel Paradise 3". O programie

W rajskim hotelu na Zanzibarze kilkunastu singli podejmie niebezpieczną grę, w której stawką są miłość i pieniądze. Cel jest jeden – znaleźć parę i zostać w programie jak najdłużej. Nie jest to jednak łatwe, bo tutaj strategia i rywalizacja przeplatają się z lojalnością i prawdziwymi uczuciami. Karty w tym miłosnym pokerze rozdaje Klaudia El Dursi, która wcale nie ułatwia uczestnikom pobytu w hotelu. 

Uczestnicy trzeciej edycji to wybuchowa mieszanka temperamentów – tu nikt się nie krępuje, że będzie spał z kimś nowo poznanym w jednym łóżku, a związki i relacje rozwijają się w tempie błyskawicy. Strategia i spryt przeplatają się z prawdziwymi rozterkami i narastającymi emocjami, co w efekcie daje prawdziwy miłosny rollercoaster. Pojawią się łzy rozpaczy, gorące zbliżenia, wybuchy śmiechu i prawdziwe dramaty. Czy Bibi i Simon pójdą na całość? Jak rozwinie się relacja Oli i Michała? Co dalej zamierza Krystian, który został rozdzielony z Basią? A może do "Hotelu Paradise" powróci ktoś, kogo już znamy?

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3" odcinek 34. Bibi i Simon w akcji

TVN7

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
75
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0