Rozrywka

"Hotel Paradise". Nowy uczestnik w programie. "Gdyby nie Simon, to bym brała"

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

Rozrywka

"Hotel Paradise". Nowy uczestnik w programie. "Gdyby nie Simon, to bym brała"

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

W "Hotelu Paradise" nie ma miejsca na nudę. Na Zanzibarze pojawił się nowy uczestnik. Czy panowie mogą czuć się zagrożeni?

W programie "Hotel Paradise" gra toczy się nie tylko o miłość, ale też o pieniądze. Aby wygrać, trzeba stworzyć parę i w niej zostać. Brzmi jak proste zadanie, ale pokusy stale je utrudniają. Co jakiś czas do singli dołączają nowi uczestnicy, którzy mocno wpływają na zastane relacje. Tym razem na rajskiej plaży zjawił się wysoki mężczyzna.

"Hotel Paradise". Nowy uczestnik w programie

Niespodzianki to już codzienność w "Hotelu Paradise". W najnowszym odcinku Klaudia El Dursi przygotowała jedną tylko dla pań. Zaprosiła je na plażę, gdzie zagrały w grę, podczas której odpowiadały na pytania. W przypadku odpowiedzi twierdzącej, mogły przesunąć się o jedno pole do przodu, bliżej tajemniczego serca. Pytania dotyczyły między innymi tego, czy uczestniczki mają "mocną głowę", są typem podróżnika oraz jaki jest ich ulubiony kolor. Najdalej zaszły Luiza, Nathalia i Ewa. Jak się okazało, pytania dotyczyły nowego uczestniczka. To właśnie te trzy panie pójdą z nim na randkę. Dziewczyny nie kryły zachwytów. - Wow, ale wysoki, dobrze zbudowany. Gdyby nie Simon, to bym się brała za niego - mówiła Bibi. - Mega, mega, mega - wtórowała jej Nathalia.

O nowym uczestniku wiemy na razie niewiele. Lepiej poznamy go dopiero w kolejnym odcinku.

"Hotel Paradise". Gdzie oglądać program?

"Hotel Paradise" z miejsca stał się hitem. Nic więc dziwnego, że po dwóch edycjach przyszedł czas na kolejną. Program jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30 w TVN7. Pełne odcinki oraz bonusowe fragmenty znajdziesz dodatkowo na Playerze. Nasza redakcja również ogląda "Hotel Paradise". Na dziendobry.tvn.pl znajdziesz najświeższe newsy prosto z Zanzibaru oraz wypowiedzi uczestników z poprzednich edycji.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 33 | Zwiastun

Zobacz też:

Tajemniczy gość i niespodziewany pocałunek w "Hotelu Paradise 3". "Bardzo nieładnie się zachowałeś"

Klaudia El Dursi zaprzyjaźniła się z sąsiadką na Zanzibarze. "Ula jest tak niesamowitą kobietą, że powinniśmy się od niej uczyć, czerpać i brać garściami"

Izabela Kuna wspomina początki swojej kariery. "Teraz bym się chętnie rozebrała, wtedy to był dla mnie duży problem"

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0