rozrywka

  rozrywka

  Tęsknicie za rajskimi wakacjami? Od kilku tygodni marzy wam się odpoczynek i relaks pod palmami? Mamy coś, co na pewno was zadowoli! Słyszeliście już o parku wodnym Suntago? To miejsce, gdzie nie tylko miło spędzicie czas, ale także zrelaksujecie się i skorzystacie z profesjonalnych zabiegów SPA. Co czeka was na miejscu?

  W Parku linowym Julinek nie tylko można zapoznać się ze sztuką cyrkową, ale także skorzystać ze ścianek wspinaczkowych, placów zabaw czy miejsc do relaksu. To fantastyczny pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Więcej na ten temat opowiedział Bartek Jędrzejak w programie Dzień Dobry TVN.

  Przyszli rodzice wyobrażają sobie słodkiego niemowlaka, przyjemne dźwięki kołysanek i istną sielankę. Rzeczywistość szybko weryfikuje wyidealizowany świat. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować? O tym rozmawialiśmy z aktorami Laurą Breszką oraz Szymonem Mysłakowskim, których zobaczymy w serialu komediowym Player Original "Mamy to". Już od 3 września na antenie TVN7.

  Sopot Festival to od kilkunastu lat niezaprzeczalnie największe święto muzyki. Podczas wydarzenia na scenie podziwiać możemy najpopularniejsze gwiazd polskiej i światowej estrady. O Bursztynowego Słowika w Operze Leśnej walczyli już m.in. Ewa Farna, Edyta Górniak czy Piotr Kupicha. Jak dobrze pamiętacie kultowe koncerty? Sprawdźcie swoją wiedzę.

  Drifting wywodzi się z Japonii. To właśnie w tym kraju w latach 60. kierowcy po raz pierwszy wpadli na pomysł ścigania się bokiem. Nocne wyścigi po ulicach japońskich miast (oczywiście nielegalne) zaczęły powszednieć. Wtedy pojawił się nowy pomysł, w którym nie chodzi tylko o czas przejazdu, ale także – a może przede wszystkim – o jego atrakcyjność.

  Wykończenie surowego mieszkania nie jest łatwą sprawą. Jak mądrze zagospodarować przestrzeń, aby była nie tylko ładna, ale i funkcjonalna? Odpowiedź na to pytanie zna Krzysztof Miruć, architekt z programu "Zgłoś remont”.

  Na ten dzień czekali wszyscy fani serialu "Przyjaciele". 27 maja w sieci pojawił się długo wyczekiwany odcinek specjalny "Przyjaciele. Spotkanie po latach". Na czym polega fenomen produkcji i jak po długiej przerwie, widzowie odebrali nową odsłonę? O tym opowiedzieli nam Marcin Zwierzchowski, redaktor, dziennikarz zajmujący się m.in. mediami, telewizją oraz Joanna Gruhn-Devantier, psycholożka, fanka serialu "Przyjaciele".

  Zespól Avocado słynie z tego, że śpiewa a cappella. Grupę tworzy pięciu wokalistów. W Dzień Dobry TVN na wspaniały początek tygodnia zaprezentowali energetyczną wersję hitu Jamesa Browna. Ostrzegamy, że "I Feel Good" wpada w ucho!