Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Ola i Michał przyłapani przez Krzyśka. Co na to pozostali uczestnicy? "Nie do wiary" 

Michał i Ola z Hotelu Paradise 3

TVN7/Player

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Ola i Michał przyłapani przez Krzyśka. Co na to pozostali uczestnicy? "Nie do wiary" 

Michał i Ola z Hotelu Paradise 3

TVN7/Player

Emocje w "Hotelu Paradise" nie słabną, a każdy kolejny odcinek wypełniony jest zaskoczeniami i intrygami. Nie inaczej będzie w odcinku 33. (emisja w poniedziałek, 19 kwietnia). Krzysztof przyłapie Olę w objęciach nowego uczestnika, Michała. Jak zareagują inni uczestnicy?

"Hotel Paradise 3" odcinek 33. – Ola i Michał

W nowym odcinku Krzysztof wybrał się do jednego z pokoi ze swoimi rzeczami. Tam, tuż po wejściu zobaczył Olę w objęciach nowego uczestnika, Michała. - Podchodzę do drzwi, a tutaj Ola z Michałem, się do siebie już kleją, przytulają. Nie do wiary - wyznał Krzysztof.

Po niezręcznej sytuacji opowiedział o wszystkim Krystianowi i Mariuszowi. - Oni już się lizali, jak się przeprowadzałem - powiedział.


"Hotel Paradise 3" odc. 33 – co się wydarzy

Mariusz w rozmowie z chłopakami zastanawia się, czy Ola postanowi z nim porozmawiać o zaistniałej sytuacji. Natomiast Krystian zastanawia się, czy nowy uczestnik nie jest chłopakiem Oli. Jaka jest prawda? Przekonamy się już wkrótce. 

Emisja 33. odcinka "Hotelu Paradise 3" już w poniedziałek, 19.04.2021 r. o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 33 | Zwiastun

Zobacz także:

Źródło: TVN7 |
Co sądzisz o tym artykule?
67
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0