Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Tajemniczy Michał nowym uczestnikiem programu. "Terminator tutaj wszedł"

TVN7

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Tajemniczy Michał nowym uczestnikiem programu. "Terminator tutaj wszedł"

TVN7

Gdy nowy uczestnik pojawił się w programie "Hotel Paradise 3", mężczyźni wstrzymali oddech, a Klaudia El Dursi przyznała, że odciąga od niej uwagę. Kim jest tajemniczy Michał?

"Hotel Paradise 3" odcinek 32. - co się wydarzyło?

W najnowszym odcinku podział był prosty. Uczestniczki wylegiwały się nad basenem, a uczestnicy musieli sprostać zadaniom, by udowodnić, że chcą pozostać dalej w programie. Najpierw musieli wykazać się tym, jak dobrze znają swoje obecne partnerki. Na kartach mieli dokończyć trzy zdania. Jak się okazało – nie dla wszystkich było to proste.

Po wysiłku intelektualnym przyszedł czas na fizyczny. Uczestnicy pobiegli na plaże, gdzie czekała na nich Klaudia El Dursi i nowy uczestnik… Michał.

"Hotel Paradise 3". Michał – kim jest?

Przystojny 25-latek wywarł niemałe wrażenie na pozostałych uczestnikach. Wysoki, dobrze zbudowany od razu został okrzyknięty "gladiatorem", a nawet "terminatorem". Michał pochodzi z Warszawy i na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji. Po godzinach trenuje MMA i zapowiedział, że planuje wystartować w zawodach. Sport stanowi istotną część jego życia.

- Chciałbym być szczęśliwym człowiekiem i robić to co sprawia mi przyjemność – zadeklarował na rajskiej wyspie.

TVN7

"Hotel Paradise 3": Kto poszedł na randkę z Michałem?

Michał miał okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe. Gdy emocje uczestników opadły, przeczytali Michałowi odpowiedzi dotyczące partnerek, które wcześniej napisali. Na ich podstawie mężczyzna musiał wybrać, z kim chce się zmierzyć w sportowym wyzwaniu. Wybrał: Krzysztofa, Mariusza i Simona. I tak każdy z nich zmierzył się z Michałem w wyścigu kajakiem. Tylko jednemu udało się pokonać nowego uczestnika i uratować honor "Hotelu Paradise". Był to Krzysztof, który w ten sposób zapewnił bezpieczeństwo Luzie. Natomiast Bibi i Ola musiały udać się na randkę z nowym uczestnikiem. Czy mężczyzna wywarł na nie duże wrażenie?

"Hotel Paradise 3" – gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise" możesz oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na kanale TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz także:

"Tajemnica zawodowa". Julia poznaje nowe fakty w sprawie Andrzeja. Co jeszcze wydarzy się w finale?

Dorota Szelągowska doświadczyła w życiu biedy. Wspomnienie z dzieciństwa chwyta za serce 

Okluzyjne opatrunki, czyli jakie? Pytanie z Milionerów zaskoczyło uczestniczkę gry

Zobacz wideo:  Hotel Paradise 3 odc. 31 - fragment

Co sądzisz o tym artykule?
85
17
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0