Rozrywka

W "Hotelu Paradise 3" wrze. Co o odpadnięciu Sary myśli Krystian?

Dzień Dobry TVN Online

Rozrywka

W "Hotelu Paradise 3" wrze. Co o odpadnięciu Sary myśli Krystian?

Dzień Dobry TVN Online

Sara po Rajskim Rozdaniu musiała opuścić "Hotel Paradise 3". Nad wyspą zawisły czarne chmury. Co o decyzji Bibi i Simona sądzi Krystian? Czy znajdzie wspólny język z nową partnerką Ewą? 

"Hotel Paradise 3" - Rajskie Rozdanie

Podczas Rajskiego Rozdania Bibi i Simon zadbali o Krystiana. Zdecydowali, że nie będzie mógł połączyć się z Sarą, która wcześniej rozmyślała czy woli Krystiana, czy Mariusza. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Na Rajskim Rozdaniu Sara postanowiła zawalczyć z Luizą... o Krzysztofa. To nie był dobry ruch. Sara została na lodzie i odpadła z programu.

Sara pożegnała się z "Hotelem Paradise 3". Co o jej odejściu sądzą uczestnicy?

Dziewczyny były przekonane, że Sara podejdzie do Mariusza. – Ja na jej miejscu podeszłabym do pewnej pary. Wiedziała, że Krzysiu chce coś ze mną budować, a ona do samego końca w to brnęła – zauważyła Luiza.

Mariusz zresztą też liczył na to, że Sara za nim stanie. - Czułem ciepło od Sary. Chciałem jej zaufać. Byłem już głęboko wkręcony w tę relację. Okazało się inaczej. W pewnym stopniu się zawiodłem – przyznał ze smutkiem.

"Hotel Paradise 3". Krystian tęskni za Sarą?

Na tym nie koniec miłosnych perypetii. Zrozpaczony Krystian podobnie jak Mariusz liczył, że zbuduje relację z Sarą. Nie może pogodzić się z jej odejściem. Jest zły na pozostałe uczestniczki, że zaczęły knuć za jego plecami. Po tych słowach Ola zaczęła się tłumaczyć. – Chciałam dać szansę Mariuszowi i Sarze do ostatniego momentu – przyznała.

- Jakbyś pociągnął, to jeszcze tydzień z Sarą to różnie mogłoby być... – pocieszali Krystiana koledzy. Ich argumenty nie trafiły do niego. Uczestnik ma dość ciągłej zmiany par i nie do końca jest zadowolony z obecnej partnerki - Ewy, która jego zdaniem jest dziwna.

Z kolei Ewa liczy na to, że pocieszy Krystiana. – Myślę, że jestem kobietą, która może wyleczyć złamane serce – przyznała. Czy tak się rzeczywiście stanie?

"Hotel Paradise 3" – gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise" możesz oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na kanale TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: Hotel Paradise 3 odc. 31 - fragment

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w szortach i kaloszach. Tamara Arciuch: "Ale nogi"

Dorota Szelągowska doświadczyła w życiu biedy. Wspomnienie z dzieciństwa chwyta za serce

"Zawsze odważnie marzyłam". Natalia Szroeder o rywalizacji z Quebonafide i nowych projektach 

Co sądzisz o tym artykule?
49
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0