Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Bibi i Simon zdecydowali, że Sara i Krystian nie mogli się połączyć. Kto odpadł z programu?

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Bibi i Simon zdecydowali, że Sara i Krystian nie mogli się połączyć. Kto odpadł z programu?

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Dzięki wygranej w poprzedniej konkurencji, Bibi i Simon w "Hotelu Paradise 3" mogli zdecydować, kto podczas Rajskiego Rozdania nie może połączyć się w parę. Uznali, że najlepiej będzie, jeśli rozdzielą Sarę i Krystiana. Czym to zaskutkowało?

"Hotel Paradise 3" odcinek 31. Bibi i Simon podjęli decyzję

Podczas Rajskiego Rozdania Bibi i Simon ogłosili, kto nie może dalej być w parze. Simon wyjaśnił, że pomogły mu rozmowy z pozostałymi uczestnikami oraz Rajska Wyrocznia. - To była wspólna decyzja, ale to jest ciężka decyzja, bo myślę, że tak naprawdę tutaj nie ma ani dobrej, ani złej decyzji – podkreśliła natomiast Bibi. Zgodnie z ich decyzją, w parę nie mogli połączyć się Sara i Krystian.

- Trochę mnie to śmieszy. (…) Tak naprawdę na ich decyzję wpłynęła grupa – ocenił Krystian. – Jest mi bardzo przykro, bo bardzo chciałam zostać w tej parze – stwierdziła z kolei Sara.

"Hotel Paradise 3" odcinek 31. Rajskie Rozdanie

Rajskie Rozdanie rozpoczęło się. Bibi stanęła za Simonem, Nathalia za Marcinem, Luiza za Krzysztofem, a Ola za Mariuszem. Na koniec zostały Ewa i Sara. Nowa uczestniczka postawiła na Krystiana. – Wszyscy pchają mnie w stronę Krystiana, a mnie dobrze się z nim rozmawia – wyjaśniła Ewa.

Wszyscy czekali na decyzję Sary, która postanowiła zawalczyć z Luizą o Krzysztofa. – Bardzo dobrze się z nim dogaduję, wydaje mi się, że nadajemy na tych samych falach. (…) Chciałabym go lepiej poznać – powiedziała Sara.

"Hotel Paradise 3" odcinek 31. – kto odpadł?

Krzysztof przyznał, że nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Szybko jednak zdecydował, że to Luiza będzie jego parą. Sara musiała opuścić "Hotel Paradise".

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Krystian nie ukrywał, że ma żal do uczestników. Utrzymywał, że wszyscy zmówili się przeciwko niemu i Sarze, a Bibi i Simon, podejmując swoją decyzję, byli pod wpływem innych.

Sara próbowała nie płakać, ale ostatecznie nie udało się. Wyjaśniła, że nie podeszła do Mariusza, bo "tego nie czuła" i chciała być w zgodzie sama ze sobą. – Wiadomo, że chciałabym zostać dłużej – powiedziała przez łzy.

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3" odcinek 31. - Sara i Krystian chcą być w parze

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
90
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0