uczestnik

  uczestnik

  Paweł Olejnik to uczestnik szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Za sprawą decyzji ekspertów próbował zbudować relację z Katarzyną Zięciak. Eksperyment nie przyniósł jednak oczekiwanych rezultatów. Para podjęła decyzję o rozwodzie, a ulubieniec widzów odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Kim jest jego nowa wybranka? O tym mężczyzna opowiedział w szczerym wywiadzie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

  Karol Maciesz, uczestnik piątej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia", cieszy się ogromną popularnością. Będąc "na fali", postanowił wydać e-booka oraz sprostować kilka informacji, które pojawiły się w sieci. Czego możemy spodziewać się po jego książce? Jak wygląda jego relacja z Laurą? Czy ma żal do ekspertów programu? O tym opowiedział w szczerej relacji na swoim InstaStory.

  Wiosną na antenę TVN7 powróci "Ślub od pierwszego wejrzenia". Będzie to już piąta edycja popularnego programu. Stacja ogłosiła już nabór do jego szóstej serii. Internauci, widząc zgłoszenie, zasypali więc pytaniami Anitę Szydłowską. Co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na udział? Czy warto się zgłosić? Była uczestniczka przygotowała dla nich kilka wskazówek.

  Łukasz Zięba skradł serca polskiej publiczności jako uczestnik 4. edycji "You Can Dance". Zajął drugie miejsce, ale program był dla niego wstępem do wielkiej kariery. Ta rozwinęła się po wyjeździe za ocean. Udało się nam z nim spotkać w trakcie jego pobytu w Krakowie, do którego przyleciał, by poprowadzić warsztaty taneczne.

  Owsianka, chlebek, kanapka, sałatka, a wszystko to na bazie buraków. W naszej kuchni Samar Khanafer – blogerka kulinarna i uczestniczka „MasterChef” postanowiła pokazać nam, że buraki to nie tylko składnik ćwikły i czerwonego barszczu.