Rozrywka

Tajemniczy gość i niespodziewany pocałunek w "Hotelu Paradise 3". "Bardzo nieładnie się zachowałeś"

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Rozrywka

Tajemniczy gość i niespodziewany pocałunek w "Hotelu Paradise 3". "Bardzo nieładnie się zachowałeś"

Hotel Paradise 3

TVN7/Player

Jeżeli ktoś myślał, że największe emocje w "Hotelu Paradise 3" mamy już za sobą, to bardzo się mylił. W kolejnym odcinku (emisja w poniedziałek, 19 kwietnia) zobaczymy, jak bardzo nieprzewidywalni są uczestnicy. Nie zabraknie też zaskoczeń i nowych twarzy. Co się wydarzy?

"Hotel Paradise 3" odcinek 33. – co się wydarzy?

Pojawienie się nowego uczestnika zawsze wyzwala wiele emocji. Tym razem to było szczególnie widoczne, biorąc pod uwagę zachowanie Oli, gdy zobaczyła Michała na Zanzibarze. – Nie mogę uwierzyć, że cię tu spotkałem – powiedział chłopak.

W błędzie jest jednak ten, kto myśli, że para dla Michała jest już wybrana. Nowy uczestnik postanowi poznać też inne dziewczyny. – Myślę, że ty mu się na pewno podobasz – zwróci się do Ewy Luiza. Czy Krystian powinien być czujny?

Zaloty Michała w stronę uczestniczek "Hotelu Paradise" mogą jednak sprowadzić na niego gniew Oli. – Bardzo nieładnie się zachowałeś – usłyszy od niej. Dziewczyny żywo komentować będą natomiast pocałunek Michała z jedną z nich.

"Hotel Paradise 3" odc. 33 – nowy uczestnik

Życie w "Hotelu Paradise" nie znosi próżni, dlatego to nie koniec niespodzianek. Na Zanzibarze pojawi się kolejny nowy uczestnik. Kto to będzie? Którą z par będzie próbował rozbić?

Przekonamy się o tym wkrótce. Emisja 33. odcinka "Hotelu Paradise 3" już w poniedziałek, 19.04.2021 r. o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Sezon 3 | Odcinek 33 | Zwiastun

TVN7/x-news

Zobacz wideo:

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0