Gwiazdy

Czy Sonia Bohosiewicz jest ormiańską księżniczką? "Tropicielki rodzinnych historii" zbadały jej pochodzenie

Gwiazdy

Czy Sonia Bohosiewicz jest ormiańską księżniczką? "Tropicielki rodzinnych historii" zbadały jej pochodzenie

"Tropicielki rodzinnych historii" to program dokumentalny przedstawiający pracę firmy, która zajmujące się analizowaniem drzew genologicznych. W każdym z odcinków dwie genealożki, Kinga i Karolina, rozwiązują zagadkę dotyczącą przeszłości osób poszukujących odpowiedzi. Ich klienci nierzadko dowiadują się o skrywanych do tej pory tajemnicach. 

"Tropicielki rodzinnych historii": Sonia Bohosiewicz za wschodnią granicą

W najbliższym odcinku (emisja w sobotę o godz. 20:45 na kanale Travel Channel) Tropicielki zajmą się genealogią Sonii Bohosiewicz. Ród aktorki został już zbadany i wydawać by się mogło, że niewiele pozostało do odkrycia. A jednak! Badając historię Sonii, Tropicielki będą musiały wyjechać za wschodnią granicę. Tam spotkają ludzi, którzy pomogą im lepiej zrozumieć dzieje rodu Bohosiewiczów oraz przybliżą kulturę, w której żyli. Wszystkiemu przysłuchiwać się będzie sama zainteresowana.

"Tropicielki rodzinnych historii". O ich pracy marzy wiele osób

Mateusz Łysiak, redaktor serwisu dziendobry.tvn.pl rozmawiał ostatnio z prowadzącymi program "Tropicielki rodzinnych historii". Czego możemy spodziewać się w odcinku z udziałem Sonii Bohosiewicz? 

- Pokazałyśmy wielokulturowość i barwność tych ormiańskich korzeni, które ona ma i tych znamienitych rodzin, z których pochodzi. To też jest odzwierciedlenie tego, jak wyglądało polskie społeczeństwo w XIX w. Jak byliśmy różnorodni, jak wiele kultur mieszkało na terenie Polski. (...) Genealogia Sonii idealnie to pokazuje, bo z jednej strony mamy rodzinę ormiańską, a z drugiej to polsko-czeskie pogranicze - zdradziły w wywiadzie Kinga i Karolina.

Sonia Bohosiewicz to nie pierwsza gwiazda, która skorzystała z pomocy Tropicielek. W jednym z poprzednich odcinków historie swojej rodziny odkrywała Katarzyna Pakosińska.

Całą rozmowę z Kingą i Karoliną zobaczycie w materiale na górze artykułu.

Zobacz też:

Ojciec skatował syna i jego kolegę metalową rurką. 9-letni Filip nie żyje. "Było pełno krwi"

Najstarsza kobieta na świecie wcale nie była najstarsza? Rosyjscy badacze mają swoją teorię

Dorota Szelągowska doświadczyła w życiu biedy. Wspomnienie z dzieciństwa chwyta za serce 

Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0