tajemnice

    tajemnice

    Jak dopada mnie nadmiar pracy i chandra, to jest to jedyny miejsce , które pozwala mi to leczyć. Nie wiem czy Jan Zawiejski, projektując teatr przewidział taką sytuację, że dach teatru będzie leczył - mów Krzysztof Głuchowski, dyrektor Teatru im. Juliusza Słowackiego. To jedno z najważniejszych miejsc na mapie Krakowa. Odwiedziliśmy teatr, by poznać tajemnice krakowskiego teatru i zobaczyć, jak czyści się i wymienia żarówki w najsłynniejszym żyrandolu.

    Niedawno Polskę obiegła wieść, że na helskiej plaży znaleziono tajemniczy obiekt. Co to było? Sprawie przyjrzał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan.

    Tropie nad Dunajcem to wieś położona w województwie małopolskim, licząca niewiele ponad 500 mieszkańców. Od tysiąca lat kryje w sobie wiele tajemnic, m.in. taką, że to tu rozpoczęła się chrystianizacja Polski. Do Tropia zabrał nas dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan, abyśmy mogli przekonać się, jak urokliwie są tamte tereny oraz poznać legendy związane z mieszkającym tam św. Świeradem.

    Ile ważysz? Jaki nosisz rozmiar i jaką miseczkę? Czego pragniesz? Czy jest coś, czego Twój mężczyzna nie wie o tobie? Co mężczyzn pociąga w kobietach? Co ich drażni? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: aktora Rafała Cieszyńskiego, trenera fitness Jacka Bilczyńskiego, Leszka Żukowskiego i socjolog Julitę Czarnecką, która jest doradcą na portalu randkowym.