Gwiazdy

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" zapowiedział czwartą edycję programu. "Będzie jeszcze fajniejsza"

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

Gwiazdy

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" zapowiedział czwartą edycję programu. "Będzie jeszcze fajniejsza"

"Hotel Paradise"

TVN7/x-news

"Hotel Paradise" to prawdziwy hit, a Klaudia El Dursi świetnie sprawdza się w roli gospodyni show. Nic więc dziwnego, że poprowadzi kolejną, czwartą edycję programu. Ostatnio modelka wzięła udział w transmisji na Instagramie razem z Panem Lektorem. Opowiedzieli między innymi o wypadku na planie, z którego obecnie mogą się już śmiać.

Bartosz Łabęcki, czyli Pan Lektor, jest (nie tak bardzo) cichym bohaterem programu "Hotel Paradise". Jego trafne i często kąśliwe komentarze idealnie podsumowują relacje między uczestnikami. Do niedawna jego tożsamość była owiana tajemnicą. Niedawno pokazał się na live'ie przeprowadzonym na oficjalnym profilu Playera na Instagramie.

"Hotel Paradise": kto wyrasta na lidera edycji?

Widzowie już od kilku tygodni mogą śledzić miłosne podboje singli na Zanzibarze. W "Hotelu Paradise" chodzi jednak nie tylko o uczucia, ale też o nagrodę pieniężną. Aby dotrzeć do finału, trzeba umiejętnie kombinować. Klaudia El Dursi przyznała, że tym razem uczestnicy stronią jednak od knucia intryg. – Może zabrzmi to mało wiarygodnie, ale dla mnie trzecia edycja jest absolutnie top. Wydaje mi się, że tam nie ma żadnego gracza. Oni są tak naturalni i wiarygodni. Tylko finał zweryfikuje, czy był gracz, czy nie było – powiedziała.

"Hotel Paradise": prawdziwe życie czy scenariusz?

Fani programów typu reality show często zastanawiają się, na ile przedstawione sytuacje są prawdziwe, a na ile wyreżyserowane. Jak to wygląda w programie "Hotel Paradise"?

– To jest stuprocentowa prawda. My nie ingerujemy w nic. Nie piszemy żadnego scenariusza, absolutnie nic nie jest wyreżyserowane – podkreślała Klaudia El Dursi. – To są ludzkie emocje, których my nie kontrolujemy. My nie mówimy uczestnikom programu, co mają robić. Oni sami decydują – dodał Bartosz Łabęcki. Jak wyjaśnił, scenariusz dotyczy tylko tego, gdzie np. uczestnicy zjedzą kolację, ale nie w żadnym stopniu nie wpływa na relacje pomiędzy nimi.

"Hotel Paradise": wypadek na planie

Za kulisami show nie brakuje śmiesznych sytuacji. Klaudia El Dursi opowiedziała o jednej z nich, choć jak przyznała, początkowo nikomu nie było do śmiechu. – Nasz przyjazd tu zaczął się od tego, że basen został opróżniony, było ciemno i Dagmara (makijażystka prowadzącej - przyp. red.) do niego wpadła. Możemy śmiać się teraz z tego tylko dlatego, że ona absolutnie nic sobie nie zrobiła – wspominała modelka.

"Hotel Paradise": będzie czwarta edycja

Klaudia El Dursi i Bartosz Łabęcki cały czas przebywają na Zanzibarze. Jak potwierdzili, wiąże się na to z powstawaniem kolejnej, czwartej już edycji "Hotel Paradise". Pan Lektor zapowiedział, że będzie ona jeszcze fajniejsza od trzeciej, a widzowie się nie zawiodą.

Zobacz wideo: Dawid Woliński o karierze Klaudii El Dursi, jako prowadzącej "Hotel Paradise": To jedyna droga, w której Klaudia może się rozwinąć

Video Cover

Zobacz też:

W "Hotelu Paradise 3" wrze. Co o odpadnięciu Sary myśli Krystian?

Piotr Stramowski i jego zanzibarskie noce na nastrojowych zdjęciach Klaudii el Dursi. "Filmowy Pablo Escobar"

Tomasz Oświeciński buduje dom. "Obiecali mi, że we wrześniu zrobię parapetówkę"

Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0