Gwiazdy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zostaną zastąpione w Gogglebox? "Czas ze sceny zejść"

Sylwia Bomba

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zostaną zastąpione w Gogglebox? "Czas ze sceny zejść"

Sylwia Bomba

Bartosz Krupa/East News

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska od lat ubarwiają życie widzom programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zasiadając razem na kanapie. Przyjaciółki intrygują fanów także życiem prywatnym. Gwiazdy są mamami, a ich kilkuletnie dzieci przyjaźnią się ze sobą. Czy pociechy pójdą w ich ślady?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska: dzieci

Panie są już na szklanym ekranie od 7 lat. Przez 14 sezonów "Goggleboxa" dobrze dały poznać się widzom i zebrały rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Profil Sylwii na Instagramie śledzi ponad 800 tys. osób, a Ewy - ponad 500 tys. Nic zatem dziwnego, że każdy ich wpis budzi w sieci ogromne emocje. 

Nie inaczej było w przypadku ostatniego zdjęcia, które dumne mamy wrzuciły do sieci. Widzimy na nim pociechy gwiazd - Antoninę (3-letnią córkę Sylwii Bomby) i Leona (2-letniego syna Ewy Mrozowskiej).

- Nowe pokolenie nadchodzi. Chyba czas ze sceny zejść. Lada chwila i przejmą kanapę w "Gogglebox". Antosia i Leoś - najpiękniejsze co nas w życiu spotkało - czytamy. 

W komentarzach pod postem czytamy:

  • Byliby to godni następcy.
  • Fajnie by było zobaczyć ich kiedyś razem na kanapie.
  • Dwa małe ziomeczki rządzą! 

Kim jest Sylwia Bomba?

Nie każdy wie, że gwiazda "Gogglebox" jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. 

- Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało - mówiła gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Od zawsze zarabiałam aparatem. To się zmieniło, kiedy urodziłam Antosię - dodała.  

Kim jest Ewa Mrozowska?

Gwiazda z zawodu jest profesjonalną makijażystką. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z efektami jej pracy.

Ewa Mrozowska w 2013 r. wyszła za mąż za Piotra, a w 2019 r. przyszedł na świat ich syn Leon. W mediach społecznościowych Ewy nie znajdziemy zbyt wielu zdjęć przedstawiających jej męża. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek, udostępniając w sieci fotografię przedstawiającą całą szczęśliwą rodzinę.

"Gogglebox. Przed telewizorem" – o czym jest program

"Gogglebox. Przed telewizorem" to polski program emitowany od 2014 roku na antenie TTV. W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jedną z uczestniczek jest Ewa Mrozowska, która występuje w programie w parze z Sylwią Bombą. 

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj online na VOD player.pl

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sylwia Bomba zdradziła, jak poznała męża. "To było jak grom z jasnego nieba"

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0