Newsy

Pogoda w czwartek: na upał jeszcze poczekamy

Newsy

Aktualizacja:

Jaka będzie pogoda w czwartek, 22 lipca 2021 r.? Synoptycy prognozują pojawienie się nad Polską chłodniejszych mas powietrza, które sprawią, że temperatura wyniesie od 19 do 25 st. C. Przelotne opady deszczu na Pomorzu Zachodnim, a także w południowej i południowo-wschodniej części kraju. Wiatr słaby i umiarkowany.

Pogoda w nocy ze środy na czwartek, 21/22 lipca 2021 r.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, początkowo przelotny deszcz. Temperatura minimalna od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku, a lokalnie na wybrzeżu do 16 st. C; chłodniej w rejonach podgórskich Karpat: około 9 st. C. Wiatr przeważnie słaby, zachodni i północno-zachodni.

Pogoda w czwartek, 22 lipca 2021 r.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Słabe przelotne opady deszczu na Pomorzu Zachodnim, a także w południowej, południowo-wschodniej Polsce. Temperatura maksymalna od 21 do 25 st. C, nieco chłodniej w rejonach podgórskich Karpat: około 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Pogoda w Warszawie, w czwartek, 22 lipca 2021 r.

W czwartek w stolicy zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Niewielka możliwość słabych przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna 24 st. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni.

Zobacz także:

Trąby wodne nad Bałtykiem. Zobacz zdjęcia i nagrania tego wyjątkowego zjawiska

Wyjątkowo rzadkie i niebezpieczne zjawisko atmosferyczne w Polsce. Czym jest mezocyklon?

Co zrobić, kiedy w czasie burzy wyłączą nam prąd, a musimy pracować? Ekspert: "Mamy kilka wyjść z takiej sytuacji"

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP/TVN Meteo

Pozostałe wiadomości