prognoza pogody

  prognoza pogody

  Dłuższe dni i coraz więcej słońca sprawiły, że częściej myślimy o lecie. Choć jeszcze się nie zaczęło, wiele osób już planuje wakacje. Ci, którzy zamierzają spędzić urlop w Polsce, zastanawiają się, jaka będzie pogoda. Będziemy cieszyć się wysoką temperaturą czy też czekają nas opady deszczu? IMGW wydał eksperymentalną długoterminową prognozę na czerwiec, lipiec oraz sierpień. Są też wstępne przewidywania na wrzesień.

  Jaka będzie pogoda w piątek 29 kwietnia? Według synoptyków w Polsce będzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Na wschodzie kraju spadnie słaby deszcz. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

  Jaka będzie pogoda w środę 27 kwietnia? Zdaniem synoptyków w Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami pojawi się przelotny deszcz. Sprawdź prognozę pogody na środę.

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed opadami śniegu. Synoptycy przewidują, że we wtorek, 19 kwietnia br. przyrost pokrywy śnieżnej może osiągnąć nawet 10 centymetrów. Alerty obowiązują na terenie dwóch województw. Sprawdź, gdzie zrobi się biało.

  Jaka będzie pogoda w Wielką Sobotę, 16 kwietnia 2022 r.? W dolnej części Polski zachmurzenie ma być dość duże, natomiast na północy i zachodzie kraju przewidywane są rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 7 do 12 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny.

  Jaka będzie pogoda w piątek? Dzień w Polsce upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia, przelotnie popada deszcz. Temperatura od 8 do 16 st. C. Sprawdź prognozę pogody na Wielki Piątek 15 kwietnia.

  Jaka będzie pogoda w środę? Dzień w Polsce zapowiada się słoneczny, więcej chmur spodziewajmy się jedynie na wschodzie i tam możliwe są słabe opady deszczu. Na termometrach od 6 do 13 stopni C. Wiatr lokalnie porywisty. Sprawdź prognozę pogody na środę 13 kwietnia.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 12 kwietnia? W Polsce możemy spodziewać się wyżu znad zachodniej Europy. To oznacza nie tylko pogodne i słoneczne niebo, ale także kłębiaste chmury i przelotne opady wiosennego deszczu. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Przed nami pochmurne dni i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 12 stopni Celsjusza. Wiatr będzie porywisty. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia 2022 r.

  Jaka będzie pogoda w piątek 8 kwietnia? Dzień zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na termometrach od 9 do 15 st. C. IMGW ostrzega przed wiatrem, który będzie dość silny, okresami porywisty.