pogoda dzień dobry tvn

  pogoda dzień dobry tvn

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 25 października 2021 r.? Synoptycy zapowiadają pogodną aurę. W całej Polsce słonecznie i bez opadów deszczu. Na termometrach od 10 stopni C na Mazurach do 14 stopni C na Dolnym Śląsku.

  Aura w nadchodzącym tygodniu nie będzie nasz rozpieszczać. Zgodnie z przewidywaniami synoptyków należy spodziewać się opadów deszczu oraz silnego wiatru. Niewkluczone, że nad Bałtykiem przejdzie sztorm. Co jeszcze czeka nas w nadchodzącym tygodniu? Jaka będzie pogoda w weekend?

  Marzymy o tym, by powróciła złota polska jesień i cieplejsza aura. Dość szybko sięgnęliśmy po ciepłe kurtki, a tęsknimy za tym, by na spacerze poczuć jeszcze odrobinę promieni słonecznych. Okazuje się, że pojawiła się na to szansa i to już niedługo.

  W Tatrach spadł śnieg, a nad całą Polską powieje arktyczne powietrze. Będzie coraz mroźniej, a wiatr w górach będzie wiał z prędkością 80 km/h. Miłośnicy jesiennych wyjazdów powinni zabrać odpowiedni ekwipunek, by nie dać się zaskoczyć wyjątkowo chłodnej aurze.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 10 października 2021 r.? Według danych IMGW zachmurzenie będzie małe, po południu na północy i krańcach południowych wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 9 do 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w środę, 6.10.2021 r.? Według synoptyków IMGW na wschodzie zachmurzenie ma być małe i umiarkowane, a na pozostałym obszarze - duże z większymi przejaśnieniami i miejscami opady deszczu. Temperatura od 14 do 20 st. C.

  W piątek na wschodzie i w centrum Polski bezchmurnie, na zachodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Tam po południu i wieczorem wystąpią przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Na termometrach od 24 st. C na wschodzie do 28 st. na zachodzie.

  Słoneczna passa trwa - jak podaje IMGW, nad Europą nadal dominuje wyż z centrum nad Ukrainą. Nad zachodnią część kraju napływa cieplejsza polarna morska masa powietrza, na wschodzie zalega chłodniejsze powietrze polarne kontynentalne.

  Jaka będzie pogoda w weekend, 4 i 5 września 2021 r.? Według prognoz, w sobotę zachmurzenie będzie umiarkowane. Temperatura wahać się ma od 15 do 20 st. C. Powieje północno-wschodni i wschodni wiatr. Pogoda w niedzielę będzie podobna.

  W czwartek w Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Czekają nas przelotne opady deszczu. Temperatura od 15 st. C na wschodzie do 23 st. C na zachodzie, w górach 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty.

  W niedzielę będzie pochmurno, synoptycy zapowiadają opadu deszczu w całym kraju. W południowo zachodniej części Polski mogą wystąpić także burze. Na termometrach od 18 stopni C w Suwałkach do 20 stopni C w Rzeszowie.

  Od kilku dni pogoda nas nie rozpieszcza. Choć mamy jeszcze kalendarzowe lato, to aura za oknem jest bardzo jesienna. Czy w ostatni weekend wakacji możemy liczyć na poprawę pogody i odrobinę słońca?

  Jaka będzie pogoda w piątek, 27 sierpnia 2021 r. Synoptycy przewidują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, miejscami burze. Temperatura od 2 do 19 st. C. Wiatr słaby, przeważnie zmienny.

  Czwartek w Polsce zapowiada się pochmurny, rozpogodzenia tylko na Podkarpaciu. Przelotne opady deszczu, a na zachodzie i w centrum burze. Na termometrach od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na południu kraju, a na Podhalu tylko 10 st. C. Wysoko w Tatrach możliwy deszcz ze śniegiem. Wiatr umiarkowany, w czasie burz porywisty.

  We wtorek w Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, tylko na północy małe. Przelotne opady deszczu, w Karpatach i na Podkarpaciu możliwe burze. Temperatura od 15 st. do 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w czasie burz porywisty.

  Weekend mija w Polsce pod znakiem ciepłej, słonecznej aury. Zdaniem synoptyków, to ostatni upał w tym sezonie. Przed nami spore ochłodzenie, a w przyszłym tygodniu czekają nas nawet pierwsze przymrozki. Zobacz, gdzie temperatura spadnie w okolice zera stopni.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 r. Według prognoz IMGW na przeważającym obszarze przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 17 do 23 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny.

  Jaka będzie pogoda w czwartek, 19 sierpnia 2021 r.? Synoptycy z IMGW zapowiadają zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 18 do 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami dość silny.

  W całej Polsce zrobiło się zdecydowanie chłodniej, a miejscami pada deszcz. Pod koniec tygodnia zrobi się nieco cieplej. Czy możemy spodziewać się powrotu upałów, z którymi niedawno mieliśmy do czynienia? Poznaj autorską prognozę pogody na 16 dni, przygotowaną przez prezentera tvnmeteo.pl Tomasza Wasilewskiego.