pogoda dzień dobry tvn

  pogoda dzień dobry tvn

  Dłuższe dni i coraz więcej słońca sprawiły, że częściej myślimy o lecie. Choć jeszcze się nie zaczęło, wiele osób już planuje wakacje. Ci, którzy zamierzają spędzić urlop w Polsce, zastanawiają się, jaka będzie pogoda. Będziemy cieszyć się wysoką temperaturą czy też czekają nas opady deszczu? IMGW wydał eksperymentalną długoterminową prognozę na czerwiec, lipiec oraz sierpień. Są też wstępne przewidywania na wrzesień.

  Jaka będzie pogoda w piątek 29 kwietnia? Według synoptyków w Polsce będzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Na wschodzie kraju spadnie słaby deszcz. Sprawdź prognozę pogody na piątek.

  Jaka będzie pogoda w środę 27 kwietnia? Zdaniem synoptyków w Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami pojawi się przelotny deszcz. Sprawdź prognozę pogody na środę.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 24 kwietnia 2022 r.? Jak podają synoptycy, gdzieniegdzie ma być pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna od 10 do 17 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, ale miejscami także porywisty.

  Jaka będzie pogoda w Wielką Sobotę, 16 kwietnia 2022 r.? W dolnej części Polski zachmurzenie ma być dość duże, natomiast na północy i zachodzie kraju przewidywane są rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 7 do 12 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny.

  Jaka będzie pogoda w piątek? Dzień w Polsce upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia, przelotnie popada deszcz. Temperatura od 8 do 16 st. C. Sprawdź prognozę pogody na Wielki Piątek 15 kwietnia.

  Jaka będzie pogoda w środę? Dzień w Polsce zapowiada się słoneczny, więcej chmur spodziewajmy się jedynie na wschodzie i tam możliwe są słabe opady deszczu. Na termometrach od 6 do 13 stopni C. Wiatr lokalnie porywisty. Sprawdź prognozę pogody na środę 13 kwietnia.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 12 kwietnia? W Polsce możemy spodziewać się wyżu znad zachodniej Europy. To oznacza nie tylko pogodne i słoneczne niebo, ale także kłębiaste chmury i przelotne opady wiosennego deszczu. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

  Jaka będzie pogoda w piątek 8 kwietnia? Dzień zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na termometrach od 9 do 15 st. C. IMGW ostrzega przed wiatrem, który będzie dość silny, okresami porywisty.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Jego początek w Polsce zapowiada się ładnie, jednak w kolejnych dniach synoptycy zapowiadają ochłodzenie i deszcz. Miejscami powieje silny wiatr. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Jaka będzie pogoda w czwartek, 24 marca 2022 r.? Synoptycy zapowiadają pogodny i słoneczny dzień. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 do 15 st. C. Na przeważającym obszarze Polski wiatr ma być słaby, jedynie na wybrzeżu i wschodzie będzie umiarkowany.